Znamy finalistki konkursu ''Dziewczyna Jeziora Tajemnic 2018''

  • KW
  • 2018-02-08 13:04:44
Znamy finalistki konkursu ''Dziewczyna Jeziora Tajemnic 2018''
  • Foto: Jezioro Tajemnic - finalistki

Znamy finalistki konkursu na „Dziewczynę Jeziora Tajemnic 2018”. Wzrosła też nagroda, która wynosi obecnie 2000 zł. Natalia Wojtaszyk (otrzymała 601 głosów), Olivia Prażych (301 głosów) i Natalia Wiśniewska (tylko o dwa głosy mniej) – to dziewczyny, z jakimi będzie rozmawiać komisja konkursowa, która wskaże zwyciężczynię konkursu.

Tymczasem wzrosła pula nagród. Do 1500 zł ufundowanego przez Starostę Drawskiego Stanisława Kuczyńskiego dołączył Burmistrz Złocieńca Krzysztof Zacharzewski, dodając kolejne 500 złotych. Przypomnijmy, że gmina Złocieniec dołączyła do Akcji „Jezioro Tajemnic” w ubiegłym roku, zwiększając także o 5 tys. zł pulę nagrody za poszukiwanego „U-Boota” z jeziora Drawsko (gmina graniczy z tym jeziorem na atrakcyjnym przyrodniczo odcinku).

Prawdopodobnie już w najbliższy piątek odbędą się rozmowy z kandydatkami do tytułu „Dziewczyny”. Przeprowadzi je Komisja w składzie: Robert Patrzyński (Dyrektor Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Czaplinku, jeden z koordynatorów Akcji), Wiesław Piotrowski (Ambasador Jeziora Tajemnic, Zasłużony dla Powiatu Drawskiego) oraz Krzysztof Bednarek (Redaktor Głosu Koszalińskiego/ Głosu Drawska, Patrona Medialnego Akcji).

Komisja będzie chciała porozmawiać z dziewczynami m.in. o tym, jak zamierzają wesprzeć promocję Akcji. Wygrana zobowiązuje do uczestnictwa w przynamniej trzech imprezach wskazanych przez Organizatora konkursu (Powiat Drawski). Celem konkursu jest przede wszystkim wybór osoby, której wizerunek zostanie wykorzystany do promocji Akcji Jezioro Tajemnic w różnych publikacjach.
    
Oto sylwetki szczęśliwej trójki:
Natalia Wojtaszyk - studentka drugiego roku studiów magisterskich na Uniwersytecie Szczecińskim. Obecnie pracuje w szkole pływania. Wychowała się nad jeziorem tajemnic. Od najmłodszych lat miała okazję poznawać uroki jeziora Drawsko, rozwijając tym samym swoje umiejętności żeglarskie.

Olivia Prażych - uczennica klasy trzeciej o profilu wojskowym w ZSP w Kaliszu Pomorskim. Swoją przyszłość wiąże z wojskiem. We wrześniu planuje dostać się do NSR, po ukończeniu szkolenia iść do wojska i studiować zaocznie. Interesuje się kosmetologią, czas wolny poświęca rodzinie, znajomym oraz czytaniu książek. Uprawia lekkoatletykę, grywa w piłkę nożną i siatkówkę.

Natalia Wiśniewska – ma 19 lat, i, jak pisze, jest szczera, bezpośrednia, dążąca z uporem do celu, uśmiechnięta i z poczuciem humoru. Na co dzień uczęszcza do liceum, a jej główną pasją jest sport - kick boxing.

Pozostałym kandydatkom, a były to Kornelia Czafurska, Arleta Janeczek, Olivia Kucharska, Paulina Kucharska, Wiktoria Spieler i Magdalena Waracka, organizatorzy serdecznie dziękują za udział i zapraszają do dalszego śledzenia akcji.

Wyniki powinny być znane w Walentynki, tak więc nowa dziewczyna najprawdopodobniej zostanie zaproszona na III konferencję „Jezioro Tajemnic”, która odbędzie się w sobotę, 17 lutego 2018 r. w Czaplinku.

info: Akcja "Jezioro Tajemnic"

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: