Ruszyła XIV edycja konkursu ''Mocarz Gospodarczy Powiatu Szczecineckiego''

  • KW
  • 2018-02-06 12:33:07
Ruszyła XIV edycja konkursu ''Mocarz Gospodarczy Powiatu Szczecineckiego''
  • Foto: archiwum TV Gawex

W tegorocznej edycji pojawiła się nowa kategoria i podkategorie oraz wprowadzono kilka zmian w regulaminie. Podobnie, jak w latach ubiegłych, kandydatury we wszystkich kategoriach oprócz Osobowości Gospodarczej Roku, mogą zgłaszać mieszkańcy naszego powiatu. Uroczysta gala odbędzie się 13 kwietnia 2018 roku.

Celem konkursu jest między innymi uhonorowanie firm osiągających najlepsze wyniki ekonomiczne i wyróżniających się zaangażowaniem w rozwój gospodarczy Ziemi Szczecineckiej w 2017 roku, uhonorowanie osoby, która w sposób ponadprzeciętny wpłynęła w 2017 roku na rozwój gospodarczy powiatu, promocja rozwoju gospodarczego powiatu szczecineckiego, a także promocja lokalnych, młodych stażem, rozwojowych firm mających siedzibę na terenie powiatu szczecineckiego. Nagrody w konkursie „Mocarz Gospodarczy Powiatu Szczecineckiego” będą przyznane w 6 kategoriach: Osobowość Gospodarcza Roku, Przedsięwzięcie Inwestycyjne Roku (mikro i mały inwestor oraz średni i duży inwestor), Najlepszy Produkt Roku (produkt spożywczy, produkt technologiczny, produkt turystyczny i inne), Najlepszy Podmiot Działający w Usługach, Udany Debiut oraz Pozagospodarcze: Wydarzenie i Osobowość Roku.

Kandydatury w powyższych kategoriach, oprócz Osobowości Gospodarczej Roku, mogą zgłaszać:

  • jednostki samorządu terytorialnego,
  • organizacje zrzeszające podmioty gospodarcze,
  • organizacje działające w obszarach związanych z poszczególnymi kategoriami,
  • wszyscy chętni do wzięcia udziału w konkursie, w swoim imieniu,
  • mieszkańcy powiatu.

Kandydatów w kategorii Osobowość Gospodarcza Roku zgłaszają: jednostki samorządu terytorialnego oraz członkowie kapituły konkursu.

Aby zgłosić kandydaturę/y należy przesłać pocztą tradycyjną lub elektroniczną, faksem bądź dostarczyć osobiście do Biura Obsługi Interesanta, w terminie do 27 marca 2018 r., zgłoszenie zawierające, w zależności od kategorii, określone dane – formularze zgłoszeniowe do poszczególnych kategorii zamieszczone są tutaj.

Adres:

Starostwo Powiatowe w Szczecinku

ul. Warcisława IV 16

78-400 Szczecinek,

e-mail: k.oles@powiat.szczecinek.pl, fax.: 94 37 29 256

Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi 13 kwietnia 2018 r. podczas uroczystej Gali Konkursu. Nagroda "Mocarz Gospodarczy Powiatu Szczecineckiego" ma charakter honorowy i prestiżowy. Zwycięzcy konkursu w poszczególnych kategoriach nagradzani są statuetkami przyznawanymi przez Kapitułę Konkursu.

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: