Kolejni maturzyści z Zespołu Szkół Nr 1 w Szczecinku bawili się na studniówce

  • KW
  • 2018-02-03 23:06:15
Kolejni maturzyści z Zespołu Szkół Nr 1 w Szczecinku bawili się na studniówce
  • Foto: TV Gawex

Za nami kolejna sobota, w trakcie której, na swojej studniówce, bawili się również uczniowie Zespołu Szkół nr 1 imienia Komisji Edukacji Narodowej w Szczecinku. Była to już ostatnia z zaplanowanych studniówek uczniów tej właśnie szkoły. Dla przyszłych maturzystów to ostatnia chwila wytchnienia przed przygotowaniami do egzaminu dojrzałości.

W sobotni wieczór, 3 lutego, na około sto dni przed maturą uczniowie popularnego ''ekonomika'' obchodzili swój bal maturalny. Podobnie jak trzy tygodnie temu, w budynku internatu Zespołu Szkół Nr 1 zorganizowano studniówkę, w której udział wzięło kolejnych kilka klas maturalnych. Bal tradycyjnie rozpoczęto polonezem, a w organizację bardzo zaangażowali się sami uczniowie, przygotowując między innymi bogate programy artystyczne. W ten właśnie sposób przyszli maturzyści chcieli podziękować swoim wychowawcom za lata wspólnej pracy.

Nie zabrakło oczywiście głośnych śpiewów do najpopularniejszych utworów oraz szalonych tańców. Jak zgodnie podkreślali, mają bardzo dobre wspomnienia związane z tą szkołą i na pewno będą wspominać ją oraz swoich rówieśników bardzo pozytywnie. 

 Zapraszamy do obejrzenia fotogalerii zdjęć, natomiast relacja wideo w poniedziałek (05.02) w TV Gawex. Zapraszamy!

Galeria zdjęć do artykułu

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: