Dzień Babci i Dziadka w Przedszkolu Kredka

  • KW
  • 2018-02-03 14:06:29
Dzień Babci i Dziadka w Przedszkolu Kredka
  • Foto: TV Gawex

Babcia i dziadek – to osoby, dzięki którym życie każdego dziecka jest piękniejsze i pełniejsze. 21 i 22 stycznia to idealny dzień, aby w wyjątkowy sposób podziękować im za obecność, opiekę i ciepło. Czasami jednak z różnych przyczyn święto to przesuwane jest na inny termin. I właśnie w piątek, 2 lutego, w szczecineckim Przedszkolu Kredka maluszki ugościły swoich dziadków, przygotowując dla nich wyjątkowe atrakcje.

Bardzo często doceniamy nasze babcie i dziadków, kiedy już ich niestety zabraknie, a przecież nigdzie nie jest tak dobrze, jak u nich. Opowieściami wyganiali potwory z pod łóżka, babcia zawsze gotowała ulubione potrawy wnuczków, a dziadek obronił przed rodzicami. Im jesteśmy starsi, tym bardziej zacierają nam się w głowie te piękne wspomnienia, a babcia i dziadek to przecież nasz ocean miłości. Pamiętają o tym najmłodsi, szczególnie przedszkolaki, które co roku występami artystycznymi wywołują uśmiech na twarzach bliskich. 

Przedszkolaki ze szczecineckiego przedszkola „Kredka” w piątek złożyły życzenia swoim ukochanym dziadkom. Dzieci zaprezentowały program artystyczny przygotowany specjalnie na tę okazję. Wesołe piosenki, radosne wierszyki i tańce, wszystko przygotowane z pełnym profesjonalizmem. Na scenie mieli szansę pokazać swoje talenty, które były podziwiane przez wzruszonych gości. Jak na wyjątkowe święto przystało, nie zabrakło także prezentów w postaci przepięknych laurek.

Relacja z wydarzenia w piątkowym (02.02) wydaniu serwisu informacyjnego Echa Dnia, dostępnym powyżej. Zapraszamy!

Galeria zdjęć do artykułu

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: