Jeron wytropił narkotyki

  • KW
  • 2018-02-02 10:05:46
Jeron wytropił narkotyki
  • Foto: KMP Koszalin

Psi węch policyjnego czworonoga – Jerona kolejny raz doprowadził do znalezienia narkotyków. W mieszkaniu 33-latka pies wskazał miejsca, w których kryminalni z I komisariatu w Koszalinie znaleźli prawie 30 gramów marihuany. Mężczyzna usłyszał zarzuty za posiadanie zakazanych ustawą substancji i objęty został policyjnym dozorem.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego I komisariatu ustalili, że 33-letni mężczyzna w mieszkaniu, które zajmuje, może posiadać narkotyki. Na miejsce sprowadzili specjalne wyszkolonego do wyszukiwania narkotyków czworonoga. I tak, jak podejrzewali, po raz kolejny psi węch Jerona nie zawiódł. W trakcie przeszukiwania pomieszczeń, do których 33-latek miał dostęp, pies wskazał miejsca, gdzie policjanci znaleźli woreczki strunowe, a w nich susz roślinny. Po zbadaniu i zważeniu przez technika kryminalistyki potwierdziło się, że jest to marihuana o wadze prawie 30 gramów.

Kryminalni zatrzymali 33-latka i zabezpieczyli należące do niego narkotyki. Mężczyzna już usłyszał zarzuty posiadania zakazanych ustawą substancji i decyzją prokuratora objęty został policyjnym dozorem.

info: sierż. Beata Gałka, KMP Koszalin

Jeron wytropił narkotyki
  • Foto: KMP Koszalin

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: