Trudny mecz Emet Basket Szczecinek

  • KW
  • 2018-02-01 13:14:03
Trudny mecz Emet Basket Szczecinek
  • Foto: EMET Basket Szczecinek

W środę (31.01) o godzinie 16:30 w hali sportowej OSiR przy ul. Jasnej odbył się kolejny mecz w Lidze Żaczków. Najmłodsi koszykarze EMET Basket podejmowali u siebie lidera rozgrywek, drużynę Żak Koszalin.

Od pierwszych minut spotkania było widać, że przeciwnik jest bardzo wymagający i dysponuje młodymi zawodnikami o świetnych warunkach fizycznych i bardzo dobrym wyszkoleniu technicznym. Niestety pierwsze dwie kwarty zaważyły na wyniku spotkania. Jak zaznacza koordynator Emet Basket Szczecinek, Szymon Kiedel, szczecinecka drużyna, która jest najmłodszą w lidze przystąpiła do meczu lekko stremowana. Zbyt duża liczba strat i słaba skuteczność gry spowodowała, że po pierwszej połowie przegrywaliśmy 5 do 31. Po przerwie nasz zespół zaczął grać dobrze w obronie, poprawiła się skuteczność i wygraliśmy dwie ostatnie kwarty 18 do 17. Jednak w całym meczu nasi rywale okazali się lepsi i ostatecznie wygrali 48 do 23 - podsumowuje Sz. Kiedel.

EMET Basket Szczecinek grał w składzie:

Zielenkiewicz Paweł, Klamka Jaś, Rodziewicz Tymon, Bohdan Jakub, Kaczmarczyk Adam, Wasiluk Dawid, Szklarski Jakub, Bedka Krzesimir, Sienkiewicz Igor, Polichowski Mateusz, Czubaszek Miłosz.

Trenerzy: Szymon Kiedel, Piotr Wujtiuk

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: