Ponad 130 dzieci wzięło udział w feriach z SAPiKiem i OSiRem

  • KW
  • 2018-01-26 14:03:47
Ponad 130 dzieci wzięło udział w feriach z SAPiKiem i OSiRem
  • Foto: TV Gawex

Zimowe wakacje niestety dobiegają końca. Dzisiaj (26.01) na hali sportowej przy ulicy Wiatracznej odbyło się oficjalne zakończenie ferii zimowych organizowanych przez Samorządową Agencję Promocji i Kultury oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji w Szczecinku. Najmłodsi przez ostatnie dwa tygodnie uczestniczyli w licznych atrakcjach przygotowanych przez szczecineckie instytucje.

Młodzi mieszkańcy Szczecinka przez dwa tygodnie skrupulatnie i bardzo dociekliwie poznawali tajemnice otaczającego je świata, a wszystko za sprawą tematu przewodniego, który brzmiał „Mali Odkrywcy”. Podczas ferii dzieci były na ciekawych wycieczkach oraz licznych spacerach po Szczecinku, jednak to nie wszystko. Aktywny wypoczynek to również poprawianie swojej kondycji fizycznej. Nie zabrakło więc zawodów sprawnościowych, gry w tenisa, a także wizyt na basenie. Wszystkie zajęcia prowadzili profesjonalni instruktorzy.

Zajęcia feryjne, zorganizowane przez Samorządową Agencję Promocji i Kultury oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji, cieszyły się tradycyjnie dużym zainteresowaniem wśród uczniów. W dwutygodniowych zajęciach udział wzięło aż 135 dzieci, w różnym przedziale wiekowym.

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: