Policjanci ze Szczecinka zatrzymali czterech mężczyzn z marihuaną i amfetaminą

  • KW
  • 2018-01-22 14:53:53
Policjanci ze Szczecinka zatrzymali czterech mężczyzn z marihuaną i amfetaminą
  • Foto: KPP Szczecinek

Szczecineccy kryminalni nie ustają w walce z przestępczością narkotykową. Funkcjonariusze podczas dwudniowych działań zatrzymali na terenie Szczecinka czterech mężczyzn, którzy posiadali przy sobie narkotyki w postaci marihuany i amfetaminy. Zabezpieczono łącznie prawie 100 gramów środków odurzających.

Intensywne działania policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Szczecinku, zajmujących się zwalczaniem przestępczości narkotykowej, pozwoliły na zatrzymanie czterech mężczyzn w wieku od 22 do 34 lat. Do zatrzymania podejrzanych doszło w minionym tygodniu na terenie Szczecinka.

Kryminalni dzięki dwudniowej, wzmożonej pracy operacyjnej ustalili, że mężczyźni mogą posiadać przy sobie substancje zakazane. Ten fakt się potwierdził w trakcie ich legitymowania. Policjanci znaleźli przy nich amfetaminę i marihuanę. Osoby zatrzymano i doprowadzono do Komendy Powiatowej Policji w Szczecinku. Przeprowadzone czynności przez technika kryminalistyki wykazały, że zabezpieczone substancje to prawie 60 gramów amfetaminy oraz blisko 40 gramów marihuany - informuje sierż. Ewa Żaglewska z KPP w Szczecinku.

Mężczyźni usłyszeli już zarzuty posiadania środków odurzających. Za to przestępstwo grozi im kara pozbawienia wolności do lat 3.

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: