Aktywne ferie w Bobolicach

  • KW
  • 2018-01-18 14:53:11
Aktywne ferie w Bobolicach
  • Foto: TV Gawex

Ferie w Bobolicach również nie są nudne. Czas ten został wypełniony różnorakimi zajęciami od kulturalno-rozrywkowych po sportowe. Okazuje się, że młode pokolenie pomimo mitów o wielogodzinnym spędzaniu czasu przed komputerem, bardzo chętnie uczestniczy np. w zajęciach sportowych organizowanych na Hali Sportowej im. Agaty Mróz – Olszewskiej.

Ferie to na pewno chwila odpoczynku od szkoły, ale także i czas na dobrą zabawę. Aby uczniowie wykorzystali go jak najlepiej i w bezpiecznym otoczeniu, miasto Bobolice przygotowało dla nich szereg bezpłatnych zajęć sportowych. Wyjazd na łyżwy, do kina, parku wodnego, zajęcia teatralne czy sportowe - wszystko to czeka na uczniów w czasie zimowych wakacji.

Sportowe ferie to przedsięwzięcie skierowane do dzieci i młodzieży, które ma na celu aktywne, ale przede wszystkim atrakcyjne spędzenie ferii. Przygotowana oferta umożliwia dzieciom i młodzieży bezpłatny dostęp zarówno do obiektu, jak i do zajęć sportowych. Organizowanie ferii zimowych w Bobolicach to już długa tradycja i na pewno każdy zainteresowany wie, że nie będzie się w tym czasie nudzić. Zajęcia odbywające się na hali sportowej w Bobolicach cieszą się dużym zainteresowaniem, co niezmiernie cieszy organizatorów.

Aktywne ferie w Bobolicach

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: