W wakacje dyskoteka na szczecineckiej plaży

  • KW
  • 2018-01-11 14:07:40
W wakacje dyskoteka na szczecineckiej plaży
  • Foto: archiwum TV Gawex / Projekt Plaża

Po ponad trzech latach wraca kwestia dyskoteki nad Trzesieckiem. Temat ten poruszył Burmistrz Szczecinka Jerzy Hardie-Douglas w rozmowie dotyczącej wydarzeń kulturalnych i sportowych przygotowywanych na rok 2018 w Szczecinku.

W lipcu i sierpniu będziemy organizować dyskotekę na plaży w Szczecinku - oznajmił w rozmowie z TV Gawex Burmistrz Szczecinka Jerzy Hardie-Douglas. Pomysł zaczerpnięty został z Projektu Plaża, który był kilkukrotnie realizowany przez TVN nad Trzesieckiem. Dyskoteki na plaży mają odbywać się w każdy wakacyjny weekend, a nad całością czuwać będzie Ośrodek Sportu i Rekreacji wraz z Samorządową Agencją Promocji i Kultury. Dużo młodych ludzi narzekało, że nie ma tego typu atrakcji latem, więc teraz już będzie - podsumował burmistrz.

Przypomnijmy, kwestia powstania dyskoteki w Szczecinku poruszana była już w listopadzie 2014 roku. Wówczas nie zdradzono lokalizacji, gdzie taki lokal miałby funkcjonować, jednak poinformowano na zebraniu, że jest już konkretne miejsce, w którym dyskoteka mogłaby bez uszczerbku dla mieszkańców funkcjonować. Z informacji, jakie wtedy przekazano wynikało również, że miała ona jednorazowo przyjąć od 700 do 900 osób, a kwestie bezpieczeństwa miały leżeć w gestii firmy ochroniarskiej, straży miejskiej oraz policji.

Więcej na ten temat w najbliższym wydaniu Szczecineckiego Programu Samorządowego w TV Gawex - piątek, 12 stycznia o godzinie 17:45. Zapraszamy!

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: