Zimowe Granie 2018 czas zacząć!

  • KW
  • 2018-01-10 11:46:13
Zimowe Granie 2018 czas zacząć!
  • Foto: SAPiK

Wyjątkowo bogato prezentuje się tegoroczny program Zimowego Grania, czyli cyklu koncertów i spektakli, przygotowanego tradycyjnie przez SAPiK. Wszystkie imprezy będą miały miejsce w sali widowiskowej kina Wolność.

Startujemy już 26 stycznia o godzinie 18:00 koncertem Małgorzaty Ostrowskiej – jednej z legendarnych postaci polskiej sceny rockowej. Przypomnijmy, że ta pochodząca ze Szczecinka wokalistka przez wiele lat związana była z grupą „Lombard”, a wiele niezapomnianych przebojów wylansowała także podczas swojej solowej kariery.

16 lutego o godz. 17:00 zobaczymy z kolei Teatr Capitol w spektaklu „Przekręt (nie)doskonały, czyli kto widział Pannę Flint”. W tej świetnie zagranej komedii zobaczymy tak znanych i lubianych wykonawców, jak Joanna Moro, Dorota Chotecka, Michalina Sosna, Łukasz Nowicki, Michał Piela czy Andrzej Pieczyński.

22 lutego natomiast o godzinie 19:00 na naszej scenie Zimowego Grania 2018, powitamy Kamila Bednarka z zespołem. Oprócz wielu utworów z najnowszej płyty artysty, zatytułowanej „Talizman”, usłyszymy również największe hity tego wokalisty.

Niezwykła teatralna atrakcja czeka nie tylko na panie, ale i na panów 8 marca, w Dzień Kobiet, o godzinie 18:00. W „Kobiecie Pierwotnej” - jednym z najbardziej przebojowych monodramów ostatnich sezonów teatralnych – zobaczymy Hannę Śleszyńską. Ten brawurowo zagrany spektakl rozbawia widzów w całej Polsce do łez – na pewno będzie też tak i w Szczecinku. Bilety na wydarzenia Zimowego Grania 2018 dostępne są w kasie kina.

info: SAPiK

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: