Turniej Piłki Siatkowej w Lotyniu w ramach WOŚP

  • KW
  • 2018-01-06 16:24:36
Turniej Piłki Siatkowej w Lotyniu w ramach WOŚP
  • Foto: TV Gawex

Choć 26 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy dopiero za tydzień, to już dzisiaj (06.01) siatkarze z Lotynia postanowili zorganizować turniej piłki siatkowej wspierający WOŚP. Wydarzenie rozpoczęło się o godzinie 9:00 i odbyło się na hali sportowej w Lotyniu.

Siatkarski Klub Sportowy Lotyń mimo tego, że istnieje od niespełna dwóch lat, ma na swoim koncie już sporo turniejów oraz akcji charytatywnych. W tym roku po raz pierwszy członkowie drużyny postanowili przyłączyć się do Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i zagrać wraz z nią, zapraszając zaprzyjaźnione kluby do wspólnej rywalizacji na boisku. 

Turniej może pochwalić się bardzo wysoką frekwencją, gdyż wzięło w nim udział 7 zespołów: Begezaury, Czaplinek, MKS Gryf, Team El Polaco, Słupskie Kozy Górskie, Drużyna Turka oraz SKS Lotyń. Rywalizacja była zacięta, a poziom bardzo wysoki. Ostatecznie pierwsze miejsce zdobyła drużyna Begezaury, drugie Czaplinek oraz trzecie MKS Gryf Szczecinek. Te drużyny otrzymały puchary ufundowane przez firmę Tomar. Nagrodzono również najlepszego zawodnika w kategorii kobiet oraz w kategorii mężczyzn. 

Cały dochód z dzisiejszego turnieju, czyli wpisowe drużyn, zysk z kawiarenki oraz dobrowolne datki widzów i zawodników, przekazany zostanie na orkiestrę i zasili kwotę zebraną przez sztab WOŚP w Lotyniu. 

Relacja z wydarzenia niebawem w TV Gawex. Zapraszamy do oglądania!

Galeria zdjęć do artykułu

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: