Reprezentanci UKS Gwda Wielka uczestniczyli w dwudniowym turnieju badmintona

  • KW
  • 2017-12-18 11:52:51
Reprezentanci UKS Gwda Wielka uczestniczyli w dwudniowym turnieju badmintona
  • Foto: Alik Buczacki

W sobotę w Lubniewicach w ogólnopolskim turnieju Kacper Kurek zdobył złoty medal w kategorii U 13, medale srebrne wywalczyli: Paulina Szczepańska w kategorii gra pojedyncza kobiet Open oraz w grze mieszanej wraz z klubowym partnerem Michałem Kurkiem, Łukasz i Karol Jasionas w grze podwójnej, Karol Jasionas w grze pojedynczej i Zuzia Kurek w kategorii U 9, medal brązowy zdobył Michał Kurek w grze pojedynczej mężczyzn Open.

Następnego dnia w niedzielę odbył się ogólnopolski turniej badmintona w Kołobrzegu i tam pierwsze miejsca zdobyli: Paulina Szczepańska w grze pojedynczej kobiet, Karol Jasionas w grze pojedynczej mężczyzn oraz w grze podwójnej grając w parze z Filipem Kobiałką. Drugie miejsce zdobyła w grze mieszanej Paulina Szczepańska z Michałem Kurkiem oraz Kacper Kurek w grze pojedynczej mężczyzn, jak i też w grze podwójnej z Kubą Lenikiem, który to w grze pojedynczej mężczyzn zdobył medal brązowy.

Nadmienić tu też trzeba, iż w obu turniejach za wyjątkiem dwóch kategorii w Lubniewicach juniorzy toczyli swoje pojedynki w grupach z osobami dorosłymi. Podsumowując, podczas dwóch wydarzeń nasi reprezentanci zdobyli 5 złotych, 8 srebrnych i 2 brązowe medale. Były to już ostatnie tego typu turnieje w tym roku kalendarzowym. Teraz czas na zasłużony odpoczynek przed nowymi wyzwaniami w roku 2018.

info: Zarząd UKS Gwda Wielka


  • Foto: Alik Buczacki

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: