Czaplinecki Jarmark Bożonarodzeniowy [FOTOGALERIA]

  • KW
  • 2017-12-16 19:06:18
Czaplinecki Jarmark Bożonarodzeniowy [FOTOGALERIA]
  • Foto: TV Gawex

16 grudnia mieszkańcy Czaplinka i okolicznych miejscowości wzięli udział w Jarmarku Bożonarodzeniowym, podczas którego mogli zakupić świąteczne ozdoby, wypieki, a także produkty regionalne. Trzeba przyznać, że kolejny raz to świąteczne wydarzenie było bardzo udane, zgromadziło wielu odwiedzających i wprawiło ich w świąteczny nastrój.

Każdy, kto przybył na czaplinecki jarmark mógł zakupić własnoręcznie wykonane ozdoby świąteczne, choinki, stroiki, a także spróbować różnego rodzaju ciast i bożonarodzeniowych przysmaków. A oferta była naprawdę szeroka, z czego zadowolone były osoby, które przybyły na jarmark aby zaopatrzyć się chociażby w prezenty. Jarmark cieszył się ogromnym zainteresowaniem wśród zwiedzających, którzy w samych superlatywach wypowiadali się na jego temat.

Organizatorem wydarzenia był Czaplinecki Ośrodek Kultury, który do współpracy zaprosił wszystkich mieszkańców, uczniów, lokalnych artystów, harcerzy, gospodynie wiejskie, rękodzielników, wytwórców produktów lokalnych, a także stowarzyszenia oraz świetlice. Obszerną relację z czaplineckiego jarmarku zobaczą Państwo w Telewizji GAWEX 18 grudnia. Zapraszamy serdecznie!

Galeria zdjęć do artykułu

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: