Kołobrzeska kamera Gawex Media na liście 25 najbardziej interesujących kamer internetowych na świecie w roku 2017!

 • KW
 • 2017-12-14 15:20:49
Kołobrzeska kamera Gawex Media na liście 25 najbardziej interesujących kamer internetowych na świecie w roku 2017!
 • Foto: http://www.earthcam.com/top25/2017/

Z ogromną radością informujemy, iż jedna z kamer internetowych firmy Gawex Media znalazła się na liście 25 najbardziej interesujących kamer internetowych na świecie według amerykańskiego portalu EarthCam. Na liście umieszczono kamerę z Kołobrzegu ukazującą widok na latarnię morską oraz port.

EarthCam z siedzibą w New Jersey jest firmą, która od 1996 zajmuje się dostarczaniem obrazu z kamer internetowych, a także ich obsługą. Celem EarthCam jest tworzenie społeczności internetowej ukierunkowanej na eksplorację, stymulując zainteresowanie podróżowaniem za pomocą kamer internetowych. Dostarcza wirtualne okno na świat, które pozwala np. zobaczyć widok ze Statuy Wolności, która jest zamkniętą dla zwiedzających od 1916 roku. Inne popularne miejsca, które możemy zobaczyć dzięki EarthCam to Times Square, Wieża Eiffla, Abbey Road w Londynie, Las Vegas, Dubai, Wodospad Niagara, Grób Andiego Warhola, Boulevard w Hollywood, czy plażę w Miami.

Serwis EarthCam każdego roku organizuje plebiscyt pt. "25 Most Interesting Webcams of 2017". Jury złożone z pracowników firmy każdego roku wybiera 25 najciekawszych miejsc na Ziemi, widzianych okiem kamer internetowych. 10 grudnia ogłoszono wyniki 19 edycji tego plebiscytu i wśród wyróżnionych, na zaszczytnej liście, znalazła się kamera Gawex Media z Kołobrzegu prezentująca port oraz latarnię morską. To dla nas ogromne wyróżnienie!

Przypomnijmy, wszystkie kamery udostępniane przez Gawex Media znajdują się na stronie http://www.gawex.pl/kamery. Oprócz kołobrzeskiej kamery w jakości HD znajdą tam Państwo również:

 •             plac Wolności w Szczecinku,
 •             szczecinecki deptak,
 •             rynek w Barwicach,
 •             widok z kołobrzeskiej kawiarenki na plażę i morze,
 •             widok na plażę w Kołobrzegu z okolicy ulic Sułkowskiego i Wschodniej w jakości HD,
 •             plażę w Grzybowie,
 •             bocianie gniazdo oraz karmnik dla ptaków w Lewkowie,
 •             rondo przy ulicy Morskiej w Koszalinie w jakości HD,
 •             plac Konstytucji w Drawsku Pomorskim w jakości HD.

Zapraszamy serdecznie do podglądania!

Komentarze (3)

RozentuzjowanyGeek 2017-12-14 22:11

Zachwalacie tak kamerki z Kołobrzegu, Koszalina, czy nawet z Drawska, które transmitują obraz w jakości HD. Pytanie tylko, kiedy w końcu wymienicie kamerę z Waszego budynku w Szczecinku na kamerę, która transmituje obraz w jakości HD, bo w Szczecinku to tylko Wy posiadacie takie kamerki. Pozdrawiam czule!

turban 2017-12-18 09:21

no nie ma jak to swój pochwali swego, nieprawdaż Geek..? ja osobiście GRATULUJĘ i cieszę się, że po raz któryś, firma z naszego zadupia została zauważona i nagrodzona niezależnie od lokalnych układzików... pozdro600 HF

Trebor78 2017-12-19 08:24

no tym razem trudno się do czegoś przyczepić. pozdrawiam i gratuluje Zbyszkowi G., że mu się jeszcze chce!

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: