Warsztaty z rękodzieła artystycznego i ozdób świątecznych

  • KW
  • 2017-12-13 09:56:12
Warsztaty z rękodzieła artystycznego i ozdób świątecznych
  • Foto: TV Gawex

Okres przedświąteczny oprócz jarmarków bożonarodzeniowych obfituje również w różnego rodzaju warsztaty rękodzieła, podczas których samodzielnie można wykonać choinkowe bibeloty. We wtorkowe (12.12) popołudnie odbyło się kolejne spotkanie Klubu na Obcasach. Tym razem panie w Centrum Konferencyjnym Zamek wzięły udział właśnie w takich warsztatach. Każda z nich w ramach zajęć własnoręcznie przygotowała ozdobę świąteczną.

Panie z Klubu na Obcasach spotykają się w każdym miesiącu, aby wziąć udział w spotkaniach, wykładach i prelekcjach, na których rozmawiają o zdrowiu, urodzie, dekoracji wnętrz czy trendach w modzie. Na grudniowym spotkaniu nie mogło zabraknąć akcentów świątecznych. Uczestniczki wzięły udział w warsztatach z rękodzieła artystycznego i ozdób choinkowych. Wełna czesankowa, z której panie robiły ozdoby, jest poddawana specjalnej obróbce, aby mogła być użyta do przędzenia, filcowania na mokro i sucho. Technika ta zdobywa coraz większą popularność wśród wielbicieli rękodzieła.

Zajęcia trwały 90 minut. W tym czasie wszyscy z wytężeniem pracowali nad swoimi ozdobami. Pod okiem instruktorki powstawały kolorowe bombki, choinki i prezenty. Spotkanie cieszyło się ogromnym zainteresowaniem. A panie, którym udało się zawczasu zapisać na warsztaty, opuściły je bogatsze o nowe umiejętności oraz z niepowtarzalnymi ozdobami świątecznymi.

Relacja z wydarzenia już dziś (13.12) w serwisie informacyjnym Echa Dnia.

Galeria zdjęć do artykułu

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: