Aktywni 60 plus - prawie 5 tysięcy osób korzysta z kart rabatowych

  • KW
  • 2017-12-12 10:36:02
Aktywni 60 plus - prawie 5 tysięcy osób korzysta z kart rabatowych
  • Foto: SAPiK

Akcja społeczno-promocyjna prowadzona w Szczecinku pn. ''Aktywni 60 plus'' cieszy się stale ogromną popularnością wśród starszych mieszkańców miasta. Jak informuje Samorządowa Agencja Promocji i Kultury, dotychczas wydano już prawie 4900 kart rabatowych, a średnio swoją kartę odbiera miesięcznie 30 osób. Obecnie w programie bierze udział około 130 placówek (w tym m.in. ośrodki wczasowe i sanatoryjne w górach i nad morzem), oferujących posiadaczom karty wiele rabatów oraz ulg.

W grudniu 2012 roku Urząd Miasta Szczecinek wspólnie z instytucjami miejskimi oraz wieloma firmami prywatnymi przystąpił do realizacji programu "Szczecinek - Aktywni 60 plus". Stworzono wówczas listę około 100 restauracji, kawiarni, punktów handlowych, usługowych oraz kulturalnych i rekreacyjnych, w których wszystkim mieszkańcom Szczecinka powyżej 60 roku życia przysługują różnego rodzaju rabaty i ulgi. Aktualnie na liście widnieje około 130 placówek, w tym także uzdrowiska na północy i południu Polski.

Do uzyskania rabatu czy ulgi uprawnia specjalna karta, która wydawana jest w Wydziale Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Szczecinek. Szczegóły dotyczące programu znajdą Państwo na stronie internetowej www.60plus.szczecinek.pl.

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: