Weekendowy rozkład jazdy! [PLAN WYDARZEŃ]

  • KW
  • 2017-12-08 12:24:26
Weekendowy rozkład jazdy! [PLAN WYDARZEŃ]
  • Foto: organizatorzy

Jarmarki bożonarodzeniowe, gala sportów walki czy Mikołajki w kinie Wolność - to tylko część wydarzeń zaplanowanych na weekend 8-10 grudnia. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z poniższymi propozycjami.

Już 8 grudnia, o godzinie 21:00, zapraszamy wszystkich rozśpiewanych na KARAOKE PARTY w Piano Barze! Dj SEBA zaprosi wszystkich do zaśpiewania najbardziej znanych i lubianych kawałków muzycznych.


 

Każde dziecko zna sympatycznego staruszka w czerwonym stroju z długą białą brodą. Legenda głosi, że Święty Mikołaj mieszka wraz z elfami w Laponii i raz do roku rozwozi grzecznym dzieciom prezenty saniami, zaprzęgniętymi w renifery. Nie ma malucha, który by co roku nie odliczał dni do Gwiazdki! Oczekiwanie to, możemy umilić swoim pociechom, przychodząc 9 grudnia do kina Wolność na interaktywny spektakl, który w tym roku nosi tytuł „Mikołaj i przyjaciele”. By wszyscy mogli wziąć udział w tym radosnym wyczekiwaniu przygotowaliśmy dwa spektakle, o godzinie 13:00 i 15.30. Natomiast od godziny 12.00 zapraszamy serdecznie na kiermasz ze świątecznymi upominkami, ozdobami i pysznościami. Najmłodsi będą mieli możliwość pomalowania twarzy oraz wzięcia udziału w świątecznym turnieju gier komputerowych. Wspólnie wyczarują lukrowane pierniczki oraz ozdoby świąteczne, które zabiorą do swoich domów. Pojawią się również MotoMikołaje z SZGM. Tradycyjnie nie zabraknie również loterii fantowej, w której każdy wylosuje upominek – niespodziankę.


 

9 grudnia o godzinie 18:00 w sali widowiskowej świdwińskiego Zamku odbędzie się koncert charytatywny. Gorąco zachęcamy do przyjścia i wsparcia Janka Olszewskiego, dla którego gramy!


 

Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie serdecznie zaprasza do uczestnictwa w KIERMASZU ŚWIĄTECZNYM. W tym roku KIERMASZ ŚWIĄTECZNY odbędzie się 9 grudnia 2017 roku, od godz. 14.00, w auli BKO (Al. Niepodległości 28). Poczujmy magię świąt! Podczas kiermaszu stale będzie nam towarzyszyć świąteczne granie i śpiewanie, zapach cynamonu i piernika, loteria i licytacje, warsztaty zdobienia pierników i wykonywania ozdób choinkowych. Środki pozyskane ze sprzedaży pierniczków i obsługi kawiarenki zostaną przeznaczone na pomoc potrzebującym i wzbogacenie oferty kulturalnej miasta. Środki pozyskane z aukcji obrazów zostaną przekazane na zakup materiałów malarskich do Atelier Młodego Artysty.


 

Prawdziwym świętem dla wszystkich miłośników sportów walki będzie wielka Gala zaplanowana w Szczecinku na 9 grudnia. Jej główne sportowe wydarzenie, to mecz międzypaństwowy w widowiskowej formule full-contact/K1 pomiędzy reprezentacjami Polski i Norwegii. Galę uatrakcyjni pokaz kulturystyczny Karola Małeckiego – zwycięzcy MR. OLYMPIA i ARNOLD CLASSIC EUROPE. Pojedynek Polski z Norwegią poprzedzą atrakcyjne przedwalki, nie zabraknie też popisów cheerleaderek. Podczas Gali będzie prowadzona też rejestracja potencjalnych dawców szpiku. Start imprezy: sobota, 9 grudnia, godz. 19:00, Hala Sportowa SP 4, ul. Jasna 2.


 

Kiermasz świąteczny odbędzie się w niedzielę 10 grudnia w godz. 12:00 - 16:00  na terenie Muszli Koncertowej w Parku Miejskim w Szczecinku. Celem  inicjatywy jest nawiązanie do tradycji Świąt Bożego Narodzenia, bliższe zainteresowanie ich charakterem i przekazem duchowym, a także stworzenie możliwości prezentacji umiejętności plastycznych, kulinarnych jak i rękodzieła artystycznego. W trakcie kiermaszu będzie możliwość zaprezentowania swoich wyrobów, wypieków, ozdób świątecznych. Przeprowadzony zostanie również „Konkurs na najładniejszą ozdobę świąteczną”.


 

10 grudnia w godzinach 13.00-16.00 w Białym Borze odbędzie się Jarmark Bożonarodzeniowy. Podczas jarmarku wystąpią dzieci i młodzież, które specjalnym programem artystycznym wprowadzą uczestników jarmarku w atmosferę Świąt Bożego Narodzenia. Swój występ na scenie zapowiedziały przedszkolaki, uczniowie szkół oraz młodzież, która na co dzień korzysta z warsztatów muzycznych w BCKiR. Wszystkich uczestników rozgrzeje ciepły barszczyk!


 

Bądź na bieżąco z wydarzeniami, które odbywają się w Szczecinku i regionie! Odwiedzaj nasz IMPREZOWNIK pod adresem www.gawex.pl/kalendarium

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: