10 000 osób lubi nas na Facebooku. Dziękujemy!

  • KW
  • 2017-12-05 09:57:47
10 000 osób lubi nas na Facebooku. Dziękujemy!
  • Foto: TV Gawex

Miło nam poinformować, że przekroczyliśmy okrągłą liczbę 10 tysięcy fanów na Facebooku! 10-tysięczny fan kliknął ''Lubię to!'' na profilu Gawex Media w poniedziałek (04.12). To dla nas wspaniały, mikołajkowy prezent, który utwierdza nas w przekonaniu, że to, co robimy jest doceniane przez naszych widzów i czytelników. Takie wyniku nie osiągnęlibyśmy bez Was - dziękujemy!

Od 25 lat specjalnie dla Was przygotowujemy programy, które później oglądać możecie w Telewizji Gawex. Poruszamy zarówno poważne, jak i luźniejsze tematy, by przedstawić Wam wszystko to, co dzieje się w naszym regionie. Oglądając nas, oprócz najświeższych informacji, możecie bliżej poznać postacie ze świata sportu, kultury czy polityki. Jesteśmy zawsze tam, gdzie dzieje się coś ciekawego. Serwis informacyjny ECHA DNIA emitowany od poniedziałku do piątku w TV GAWEX to codzienna dawka najważniejszych informacji.  Główne wydanie serwisu emitowane jest o godzinie 17:15, natomiast powtórki w godzinach 20:00, 21:30 oraz 9:00 dnia następnego. Po nim zapraszamy do oglądania bloku Gawex w Regionie, gdzie zobaczyć można programy cykliczne takie jak GOŚĆ DNIA, WOBLER, CHODŹ NA SŁOWO, a także inne, realizowane na podstawie bieżących wydarzeń i tematów.

Ważną częścią naszej działalności są również media społecznościowe i portal informacyjny. Na www.gawex.pl znajdują się świeże informacje z całego regionu, a oprócz tego obszerne galerie zdjęć, zapowiedzi imprez i wydarzeń kulturalnych. Ponadto każdy, kto przegapi emisję naszych programów w TV, może je obejrzeć na naszej stronie internetowej. Telewizja Gawex prężnie działa także w obrębach social media.

Za wszystkie "lajki", komentarze, subskrypcje serdecznie dziękujemy i zapraszamy do dalszego śledzenia naszej www, a także portali społecznościowych! Kliknij na poniższe ikony, aby przejść na nasze portale.

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: