Mieszkańcy po raz czwarty wsparli zwierzaki ze szczecineckiego schroniska

  • KW
  • 2017-12-04 15:08:14
Mieszkańcy po raz czwarty wsparli zwierzaki ze szczecineckiego schroniska
  • Foto: TV Gawex

Po raz kolejny jedna z większych sieci supermarketów spożywczych w Szczecinku zorganizowała akcję zbiórki karmy dla zwierząt ze szczecineckiego schroniska. Było to czwarte tego typu przedsięwzięcie i trzeba przyznać, że akcja ponownie cieszyła się ogromnym zainteresowaniem wśród klientów, a nawet zebrano rekordową ilość karmy.

W poniedziałek (4 grudnia) zebrana karma została przekazana dla podopiecznych Schroniska w Szczecinku. W sumie klienci marketu kupili ponad tonę karmy, co okazało się rekordową ilością. Jak przyznają organizatorzy zbiórki, podczas każdej edycji klienci kupują coraz więcej puszek i coraz więcej suchej karmy. Karmę w imieniu milusińskich ze szczecineckiego schroniska odebrała dyrektor placówki Pani Danuta Kadela, która przejmując akt darowizny złożyła serdeczne podziękowania dla całego sklepu i wszystkich klientów, którzy zechcieli wesprzeć całą akcję.

Dyrekcja sklepu zapewnia, że to nie ostatnia tego typu akcja. Podobne inicjatywy na pewno się powtórzą i będą prowadzone w ich sieci handlowej.

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: