Kronospan laureatem nagrody Superbrands 2018

  • KW
  • 2017-11-23 12:03:30
Kronospan laureatem nagrody Superbrands 2018
  • Foto: Biuro Prasowe Kronospan

Kronospan otrzymał prestiżowy tytuł Superbrands 2018 za markę Krono Original, pod którą firma produkuje wysokiej jakości panele podłogowe. Tytuł Superbrands jest przyznawany głosami konsumentów na świecie od ponad 20 lat, w Polsce - od 12.

To kolejna nagroda, przyznana Kronospanowi. Firma szczyci się także m.in. tak prestiżowymi laurami, jak Diament Forbesa, Orzeł Wprost, Pracodawca Jutra czy Orzeł Eksportu dziennika Rzeczpospolita za innowacyjny produkt eksportowy, płytę MDF Plus Extra.

Laminat Krono Original wygląda autentycznie, jak prawdziwe, twarde drewno. Jest idealną alternatywą dla drewnianej podłogi i oferuje różnorodność pięknych i naturalnych możliwości dekoracyjnych. Zalety podłóg laminowanych są znaczne: są długotrwałe, solidne i sprawiają, że każdy dom zyskuje ciepłą i przyjemną atmosferę. W produkcji podłóg Krono Original Kronospan skupił się na naturalnym i autentycznym wyglądzie z intensywnymi kolorami, naturalnymi strukturami powierzchni, szczególnym blaskiem i efektem prawdziwego drewna.

Organizacja Superbrands jest jedyną na świecie niezależną jednostką, promującą ideę brandingu poprzez identyfikację, nagradzanie i prezentację studiów przypadku marek, które osiągnęły rynkowy sukces. O przyznaniu tytułu Superbrand 2018 zadecydowali wyłącznie konsumenci, oceniając na ile polecają oraz odradzają poszczególne marki. Łącznie wzięło w nim udział ponad 10 tysięcy respondentów, a ocenionych zostało prawie 2 000 marek. Badanie metodą CAWI zrealizował instytut badawczy ARC Rynek i Opinia. Badanie Superbrands realizowane jest co roku i jest największym badaniem siły marki w Polsce.

info: Biuro Prasowe Kronospan

Kronospan laureatem nagrody Superbrands 2018

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: