Koncert Piosenki Patriotycznej w Bobolicach

  • KW
  • 2017-11-22 07:48:51
Koncert Piosenki Patriotycznej w Bobolicach
  • Foto: UMiG Bobolice

17 listopada w auli MGOK, dzięki inicjatywie Pani Izabelli Miroty, odbył się Koncert Piosenki Patriotycznej, Żołnierskiej i Wojskowej. W programie zaprezentowały się dzieci i młodzież uczęszczająca na zajęcia wokalne do MGOK oraz uczniowie SP w Bobolicach.

Zgromadzona publiczność z entuzjazmem wysłuchała takich utworów jak: Rota, Serce w plecaku, 11 listopada, O mój rozmarynie, Kiedy żołnierze wracają, Zawsze chłopcy najładniejsi, Piechota, Wojenko wojenko, Legiony, Dziewczyna z granatem, Panie Generale, Żeby Polska była Polską, Kołysanka matki. Przepięknie zaprezentowała się również młodzież podczas gry na instrumencie z towarzyszeniem akordeonu - małe duety. Koncert rozpoczęła grupa taneczna z układem do utworu " Zwycięstwo".

W koncercie wystąpili:  Sara Kreczetowska, Antoni Szymański, Julia Ziółek, Nikola Białoch, Zofia Ratajczak, Alicja Marcinik, Anastazja Mikołajczak, Julia Michalak, Paulina Klimek, Karolina Brzostek, Agata i Patrycja Nowickie, Weronika Orlikowska, Weronika Reinert, Jagoda Kliś, Hania Rachtan, Wiktoria Małyszek, Anna Skiba, Klaudia Archacka, Amelia Kasztelan, Kinga Orzeł, Kasia Rumianek. Koncert poprowadziła Izabella Mirota. Dziękujemy za koncert Pani Izabeli oraz rodzicom za współpracę i zaangażowanie w rozwój muzyczny swoich pociech.

info: Izabela Helman

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: