Pasjonaci kolarstwa ruszają z II edycją akcji ''Rowery za kalendarze''

  • KW
  • 2017-11-15 14:09:04
Pasjonaci kolarstwa ruszają z II edycją akcji ''Rowery za kalendarze''
  • Foto: Stowarzyszenie Rowerowy Szczecinek FB

Członkowie Stowarzyszenia Rowerowy Szczecinek postanowili po raz drugi zorganizować akcję ''Rowery za kalendarze''. Polega ona na sprzedaży kalendarzy, z których zysk przeznaczony zostanie na zakup rowerów.

W tym roku we współpracy z Fundusz Tratwa Szczecinek wesprzemy dzięki Wam rodziny z naszego regionu, które niestety, z wielu względów, nie mogą sobie pozwolić na zakup rowerów. A one z kolei mają im pomóc w codziennych dojazdach do pracy, szkoły, czy najzwyczajniej sprawiać przyjemność z jazdy - informuje stowarzyszenie na swojej facebookowej stronie i oferuje jednodzielny kalendarz z grafiką, w cenie 25 PLN.

Jednak dla odmiany, podczas tej edycji stowarzyszenie daje możliwość rowerzystom nadsyłania własnych zdjęć (tylko w orientacji poziomej), z których wybrane będą najlepsze, a następnie internauci zadecydują, które z nich ewentualnie znajdzie się na kalendarzu.

Pamiętajcie, potrzebujemy jedynie 40 chętnych osób, aby sprawić komuś niesamowity prezent w nowym roku! Pokażcie moc, jak rok temu! :) Liczymy na Was! - zachęcają pasjonaci kolarstwa. Deklaracje zakupu kalendarza należy zgłaszać w komentarzach na stronie FB Stowarzyszenie Rowerowy Szczecinek.

Pasjonaci kolarstwa ruszają z II edycją akcji ''Rowery za kalendarze''

Komentarze (1)

Eddy Grant 2017-11-16 07:40

Super akcja, należny doceniać ludzi bezinteresownie pomagającym innym :):):)

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: