Miejski Klub Piłkarski wygrywa z Olimpem Gościno

  • KW
  • 2017-11-06 11:45:57
Miejski Klub Piłkarski wygrywa z Olimpem Gościno
  • Foto: TV Gawex

W sobotnim meczu, który rozegrany został na stadionie miejskim w Szczecinku, piłkarze MKP wywalczyli cenne 3 punkty i awansowali na 5 miejsce w tabeli rozgrywek IV Ligi Zachodniopomorskiej.

Runda jesienna rozgrywek IV Ligi Zachodniopomorskiej w sezonie 2017/2018 nie układa się zbyt pomyślnie dla Miejskiego Klubu Piłkarskiego. Drużyna ze Szczecinka po kilku słabych meczach wraca na odpowiednie tory. W minioną sobotę na stadionie im. Kazimierza Czesława Lisa MKP zainkasował 3 punkty w meczu z Olimpem Gościno. Spotkanie to było dość wyrównane. Przewagę Miejskiego Klubu Piłkarskiego widać było przy grze skrzydłami, jednak za każdym razem brakowało wykończenia akcji.

Przypomnijmy, w październiku drużyna MKP zaliczyła 3 porażki z rzędu, co bardzo niepokoiło kibiców ze Szczecinka. Całe szczęście złą passę udało się przełamać już tydzień temu, kiedy to piłkarze MKP na wyjeździe pokonali Hutnika Szczecin. Mimo że tamten mecz, oraz ten sobotni z Olimpem, zakończył się skromnymi wynikami 1:0, trener Węglowski nie kryje zadowolenia i ma nadzieję na kolejne awanse w tabeli. Piłkarze ze Szczecinka wrównież nie rezygnują z walki - aktualnie MKP zajmuje 5 miejsce ze stratą 9 punktów do lidera rozgrywek – Bałtyku Koszalin.

Trzymamy kciuki za kolejne wygrane!

Miejski Klub Piłkarski wygrywa z Olimpem Gościno

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: