Medale dla szczecineckich strażników miejskich

  • KW
  • 2017-10-26 15:30:59
Medale dla szczecineckich strażników miejskich
  • Foto: SM Szczecinek

25 października na zaproszenie Wojewody Zachodniopomorskiego szczecineccy strażnicy miejscy gościli w Urzędzie Wojewódzkim w Szczecinie. Wszystko za sprawą odznaczeń, które przyznano 9 funkcjonariuszom.

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej nadał odznaczenia zasłużonym mieszkańcom województwa zachodniopomorskiego. W jego imieniu Wicewojewoda Zachodniopomorski Pan Marek Subocz odznaczył Komendanta SM Grzegorza Grondysa srebrnym krzyżem zasługi z inicjatywy Komendanta Chorągwi Zachodniopomorskiej Związku Harcerstwa Polskiego za zasługi w działalności na rzecz kształtowania moralności oraz patriotycznej postawy polskiej młodzieży. Ponadto z inicjatywy Burmistrza Miasta Szczecinka komendant został również odznaczony złotym medalem za długoletnią służbę.

Natomiast z inicjatywy Komendanta Straży Miejskiej w Szczecinku złotymi medalami za długoletnią służbę zostali odznaczeni Zastępca Komendanta Straży Miejskiej Pani Jolanta Siemaszko, starszy inspektor Krzysztof Hendrysiak oraz straszy inspektor Tomasz Glanc. Srebrnymi medalami za długoletnią służbę zostali odznaczeni: straszy inspektor Krzysztof Bobrowski, straszy inspektor Jarosław Dudek, kierownik referatu Grzegorz Rusielewicz, straszy inspektor Piotr Kowalczuk oraz straszy inspektor Artur Korszun.

Gratulujemy!

Komentarze (4)

Bobby 2017-10-26 17:31

Komendant Grondys publikuje felietony, w których porównuje obecną władzę do hitlerowców, stalinowców, III Rzeszy, twierdzi, że nagminnie łamie ona Konstytucję i apeluje o obudzenie się z letargu, uważa, że popierają "dobrą zmianę" tylko ludzie przez nią przekupieni.... po czym jedzie do Szczecina i przyjmuje jakby nigdy nic od tej władzy medal i ściska rękę wicewojewody. Szczyt obłudy i hipokryzji!!

Mariusz 2017-10-26 22:33

Sami sobie w swoim kręgu znajomych przyznają medale... Żałosne to już jest.

lalaisis 2017-10-28 19:57

chyba za wlepianie mandatów dla bezdomnych

sislaLA 2017-10-28 19:58

CHYBA ZE MANDATY DL BEZDOMNYCH

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: