Weekendowy rozkład jazdy!

  • KW
  • 2017-10-20 10:12:16
Weekendowy rozkład jazdy!

Prezentujemy Państwu rozkład imprez, które będą miały miejsce w weekend 20-22 października w Szczecinku i Bobolicach. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z poniższymi propozycjami.

ZBIÓRKA WŁOSÓW DLA FUNDACJI RAK'N'ROLL

20 października 2017r. o godzinie 18:00 zapraszamy Państwa na spotkanie w Centrum Konferencyjnym ZAMEK dotyczące leczenia i profilaktyki chorób nowotworowych. Wykład poprowadzi Burmistrz Miasta Szczecinek Jerzy Hardie – Douglas oraz Stowarzyszenie Amazonek. Natomiast 21 października 2017 roku odbędzie się akcja oddawania włosów dla fundacji Rak'n'Roll. Od godz. 10:00-15:00 fryzjerzy będą zaplatać i ciąć warkocze. Po obcięciu włosów każdy darczyńca otrzymuje oświadczenie, które po podpisaniu wysyłane jest do fundacji. Osoby niepełnoletnie potrzebują podpisu rodzica lub opiekuna prawnego, więc jeśli ktoś zamierza przyjść sam musi wcześniej wydrukować i przynieść podpisane oświadczenie. Miejsce wydarzenia: Zespół Szkół nr 2 im. Warcisława IV, ulica 1 maja 22 w Szczecinku. Wymagania: w akcji może wziąć udział każdy, kto ma min. 25 cm włosów do ścięcia i zmieniając swój wygląd chce zrobić coś dobrego dla innych.


 

II BABSKI TARG

II Babski Targ Szczecinek, czyli jesienne wietrzenie szaf. W twojej szafie brakuje miejsca, a Ty nie masz co na siebie włożyć? Przyjdź! Start imprezy: 21.10.2017 godz. 11.00, ul. Warcisława IV 14 a. Spółdzielczy Dom Kultury. Tu będzie można w jednym miejscu wymienić się lub zakupić nową garderobę.


 

ZAWODY WĘDKARSKIE SAVAGE GEAR TROPHY

Miejskie zawody spinningowe z łodzi, parami w Szczecinku. Odbędą się 2 tury na 2 jeziorach (Trzesiecko, Wierzchowo). Rywalizacja zgodnie z zasadą "NO KILL" ("nie zabijaj"). Zawody rozpoczną się oficjalnie w piątek (20.10) o godzinie 20:00 w CK Zamek. Zakończenie wędkarskich zmagań w niedzielę po południu. 


 

ZAWODY PŁYWACKIE KATEGORII MASTERS SZCZECINEK 2017 PUCHAR POLSKI

W dniach 21-22 października 2017 w Szczecinku odbędą się IX Zawody Pływackie Kategorii Masters. Pierwszy raz nasze zawody będą rozgrywane w ramach Pucharu Polski. Zapraszamy serdecznie do udziału. Komunikat i zgłoszenie do zawodów dostępne na stronie internetowej www.masters.szczecinek.pl .


 

GALA 10-LECIA SZCZECINECKIEGO TOWARZYSTWA MUZYCZNEGO

Serdecznie zapraszamy na Galę 10-lecia Szczecineckiego Towarzystwa Muzycznego, która odbędzie się w kinie Wolność już 21 października, w sobotę, o godzinie 18:00. Podczas Gali wystąpią: Celina Kotz - skrzypce, Michał Gasztych - saksofon, Antoni Orłowski - wiolonczela, Magdalena Szuba - sopran, Magdalena Górecka z zespołem Inowrocławska Orkiestra Symfoniczna „PRO ARTE”, Szymon Cieślar - dyrygent, Tomasz Giłka - dyrygent.


 

ZACHODNIOPOMORSKIE MISTRZOSTWA OFF ROAD

Zachodniopomorskie Mistrzostwa Off Road po raz kolejny odbędą się w Bobolicach (woj. zachodniopomorskie ). Ta impreza już wpisała się na stałe w kalendarz Imprez Przeprawowych odbywających się w Polsce. Przepiękne tereny (wąwozy, przeprawy błotne) powodują, że na ZMORze pojawiają się załogi z całej Polski. Jak w roku poprzednim zawodnicy startują w 5 klasach samochodowych - Extereme Mechanik, Exterme Elektryk, Wyczyn, Seryjny-Wyczyn, Seryjny-Turystyk oraz jednej klasie Quadowej. Impreza 2 dniowa: 4-godzinny etap nocny oraz 8-godzinny etap dzienny. PKP-y plus OS czasowe i dodatkowe imprezy towarzyszące jak oficjalny start na Rynku w Bobolicach oraz impreza integracyjna na zakończenie buduje niepowtarzalny klimat tego wydarzenia. Partnerem głównym oraz fundatorem nagród jest Marka LEDTRENDs. Partnerami wspierającymi są MG Systemy oraz Def Team. Patronat honorowy nad imprezą objęła Burmistrz Miasta Bobolice Mieczysława Brzoza.


 

Bądź na bieżąco z wydarzeniami, które odbywają się w Szczecinku i regionie! Odwiedzaj nasz IMPREZOWNIK pod adresem www.gawex.pl/kalendarium

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: