Szczecinecka Husaria Race Team na mistrzostwach świata w Kanadzie

  • KW
  • 2017-10-19 09:59:40
Szczecinecka Husaria Race Team na mistrzostwach świata w Kanadzie
  • Foto: Husaria Race Team Szczecinek

W miniony weekend w Kanadzie odbyły się Mistrzostwa Świata OCR (Obstacle Course Racing), w których nie mogło zabraknąć przedstawicieli ze Szczecinka. Rafał Różański, Izabela Frontczak, Piotr Świgoński oraz trenerka Anna Gąsiorowska - to oni reprezentowali Husaria Race Team Szczecinek za oceanem.

Husaria Race Team Szczecinek jest drużyną specjalizującą się w biegach z przeszkodami (OCR). Każdy trening skupia grupę osób w różnym wieku, pasjonujących się aktywnością fizyczną. Pod okiem trenerki Anny Gąsiorowskiej wzmacniana jest siła, wytrzymałość oraz szybkość, które są niezbędne w przygotowaniach do zawodów. Pomimo tego, że oddział istnieje od niedawna to może pochwalić się wielkim osiągnięciem jakim jest zakwalifikowanie do Mistrzostw Świata OCR, które odbyły się w dniach 13-15 października br. w Blue Mountain Ontario w Kanadzie.

Ogromnie jestem dumna z naszych szczecineckich zawodników (...) dali z siebie wszystko, fizycznie i mentalnie. Nie było łatwo i tak ma być - napisała na facebookowym profilu Anna Gąsiorowska, trenerka Husarii. Ponad 6 tysięcy zawodników z 67 krajów, poziom światowy. Samo przebywanie w gronie takich sportowców i trenerów jest ogromnym zaszczytem. Do tego obserwowanie ich waleczności, techniki, siły - bezcenne. Atmosfera niezwykła, pełna wzajemnego wsparcia i motywacji. Z serca dziękujemy wszystkim, którzy wsparli nasz wyjazd, jest Was niezwykła liczba - dodała.

Gratulujemy wytrwałości i życzymy kolejnych wyjazdów!

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: