Czterech włamywaczy w rękach policji

  • KW
  • 2017-10-09 13:01:53
Czterech włamywaczy w rękach policji
  • Foto: TV Gawex

Dzielnicowi z Komisariatu Policji I w Koszalinie zatrzymali czterech mężczyzn podejrzanych o włamanie do domu jednorodzinnego.

Dzielnicowi z I komisariatu w trakcie pełnienia służby obchodowej, po bezpośrednim pościgu za pojazdem, zatrzymali czterech mężczyzn. Dwóch z nich zdecydowało się jeszcze po zatrzymaniu samochodu uciekać pieszo. Jednak bezskutecznie, ponieważ szybko znaleźli się w rękach policjantów. Mundurowi w trakcie wykonywania czynności na miejscu zdarzenia otrzymali informację, że chwilę wcześniej ktoś włamał się do domu jednorodzinnego w miejscowości Mścice. Łupem złodzieja stała się głównie biżuteria.

W trakcie przeszukania okazało się, że w pojeździe, którym podróżowali mężczyźni w wieku od 24 do 36 lat, kryminalni ujawnili rękawiczki oraz kominiarki. W związku z tak przedstawiającymi się faktami wszyscy zostali zatrzymani i przewiezieni do policyjnego aresztu - informuje podkom. Monika Kosiec z KMP w Koszalinie. W piątek z zatrzymanymi mężczyznami wykonywane były czynności procesowe. Decyzją Prokuratury Rejonowej w Koszalinie wobec 32 i 36-latka zastosowany został dozór policyjny. Natomiast w stosunku do dwóch 24-latków prokurator złożył do sądu wniosek o zastosowanie izolacyjnego środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania.

Kodeks karny za popełnienie przestępstwa kradzieży z włamaniem przewiduje karę do 10 lat pozbawienia wolności.

Komentarze (1)

aleksander swiatocha 2017-10-09 21:44

ludzie napijcie sie wodki dobra sprawa tylko rana sie ma ale mozna sete walnac i dalej zyc takze nie jest zle niedlugo zima to duzo kasy idzie na opal na wegiel ale mozna rownie dobrze wodki sie napic bedzie cieplo i zagryzc jakas kielbasa bo dobrze czyms zakasic , sezon na grzyby sie konczy ale moze jeszcze jakies maslaki sie znajda i do sloiczka i na zakaske ale nie pijcie w lesie bo mozna sie zgubi i wtedy policja to bedzie was szukala i mozecie miec klopoty albo placic za poszukiwania ale zczego placic jak cienka renta , ja niedawno bylem w koszalinie ale nie kradlem chociaz pociagiem pojechalem to nikt mnie nie scigal , kupilem sobie ulgowy bilet i bylem zjadelm na dworcu pierogi ale takie sobie to nie jedzcie jak bedziecie lepiej sobie isc malpe wodki strzelic teraz juz wiem

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: