Kołobrzeżanka w #Supermodelka Plus Size

  • KW
  • 2017-10-06 14:45:53
Kołobrzeżanka w #Supermodelka Plus Size
  • Foto: www.polsat.pl

Program #Supermodelka Plus Size bije rekordy popularności. To show pokazuje, że nie tylko chude dziewczyny mogą walczyć na miano tych najpiękniejszych a zdystansowane krągłości są bardzo sexy.

W finałowej edycji programu, który można oglądać od września na antenie telewizji Polsat występuje 15 pięknych kandydatek. Jury wybrało je spośród tysiąca kobiet. Wśród nich znalazła się kołobrzeżanka Justyna Czajka. Niespełna 21-letnia dziewczyna o rozmiarze 42 obecnie mieszka w Gdańsku i pracuje jako kelnerka. Świadoma swoich atutów, twierdzi, że swoją urodą i urokiem osobistym zarabia "majątek" na napiwkach.

Justyna Włożyła dużo pracy w samoakceptację i dziś może nią zarażać inne dziewczyny. Dlatego też zdecydowała się na występ w programie Supermodelka Plus Size. Od początku jego trwania kołobrzeżanka osiąga coraz wyższe noty i według ekspertów jest typowana do grona faworytek tego programu.

Telewizyjne show emitowane jest przez stację Polsat w każdą środę o godz. 20.40. Za nami są już cztery odcinki programu. W każdych z nich odpada jedna z kandydatek, które oceniane są przez projektantkę mody Ewę Minge, fotografa Emila Bilińskiego, Rafała Maślaka - Mister Polski 2014 oraz najbardziej znana polską modelkę plus size - Ewę Zakrzewską.

Na zwyciężczynię programu która poznamy w 10 odcinku czeka nagroda: udział w zagranicznym pokazie mody Ewy Minge, sesja okładkowa w magazynie Claudia oraz 50 tys. zł.

info: www.e-kg.pl

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: