Imprezowy rozkład jazdy na weekend!

  • KW
  • 2017-10-06 10:34:02
Imprezowy rozkład jazdy na weekend!

Sprawdź, co będzie się dziać w Szczecinku i regionie w najbliższych dniach.

6 października 2017 r. odbędzie się XII Ogólnopolski Halowy Konkurs Skoku Wzwyż pod patronatem Starosty Powiatu Szczecineckiego. To konkurs mający swoją markę i renomę, uważany przez samych skoczków wzwyż najlepszym halowym konkursem w Polsce. Tak jak w latach poprzednich hasło konkursu to „Wielkie skakanie w małych Barwicach”, które tak określiła barwicki konkurs TVP Szczecin. Barwickie skoki mają charakter konkursu integracyjno – pokazowego. To z całą pewnością jedyny halowy konkurs skoku wzwyż w kraju, w którym będzie można podziwiać rywalizację najlepszych skoczków pełnosprawnych ze skoczkami niepełnosprawnymi.


7 października zapraszamy na Jarmark Pomorski do Muzeum Regionalnego. Stoiska z rękodziełem i produktami regionalnymi zapraszają już o 9:00, od godziny 11:00 występy szczecineckich szkół i przedszkoli i zespołów ludowych z regionu, a od 11:30 zapraszamy na warsztaty plastyczne dla dzieci. Dziedziniec muzealny, ul. Szkolna 1.


Teatr "Baj Pomorski" z Torunia ponownie w Szczecinku! Tym razem przyjedzie ze spektaklem pt. "Bleee..."! Jest on dedykowany dla dzieci już od 3 roku życia, aczkolwiek przedstawienie to składa się z wielu warstw, trafiających również do nieco starszej publiczności! "Bleee..." to opowieść o motylku wyrzuconym z Królestwa Motyli i skazanym na odsiadkę w autobusie na pętli przy ulicy Kaczej! Historia o tym,że każdy z nas jest wyjątkowy i wartościowy. Dużo w nim śpiewu, muzyki i tańca. 7 października, godzina 14:00. Bilety do nabycia w kasie kina Wolność.


Po zwycięstwach z Iskrą Białogard i Regą Trzebiatów oraz porażce z Morzyckiem zmierzymy się z Sokołem Karlino. Zwycięzcy Koszalińskiej Klasy Okręgowej z ubiegłego sezonu obecne rozgrywki zaczęli rewelacyjnie, ale ostatnio grają w kratkę. Nie potrafili wygrać z drużynami ze strefy spadkowej – Raselem Dygowo czy Iskrą Białogard, a i zwycięstwo z „czerwoną latarnią” ligi, Osadnikiem Myślibórz przyszło im z wielkim trudem. Wszystko w nogach i głowach piłkarzy MKP, którzy muszą przypomnieć sobie, jak należy wywiązywać się z roli gospodarza. Początek spotkania w sobotę o 15:00.


 

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: