Siatkarki rywalizują w Bobolicach w hołdzie dla Agaty Mróz-Olszewskiej

  • KW
  • 2017-09-30 08:12:19
Siatkarki rywalizują w Bobolicach w hołdzie dla Agaty Mróz-Olszewskiej
  • Foto: TV Gawex

W Bobolicach po raz kolejny organizowany jest Turniej Piłki Siatkowej Kobiet Energa Cup. Od kilku lat ten turniej to jedno z ważniejszych wydarzeń siatkarskich w województwie zachodniopomorskim.

W tegorocznym spotkaniu biorą udział cztery zespoły Orlen Ligi Kobiet: Wicemistrz Polski – GROT BUDOWLANI ŁÓDŹ, ENEA PTPS PIŁA, KS „PAŁAC” BYDGOSZCZ oraz LEGIONOVIA LEGIONOWO. Z roku na rok organizowany turniej spotyka się z coraz większym uznaniem znawców tej dyscypliny sportu. Najważniejszą ideą przyświecającą turniejom siatkarskim w Bobolicach jest wspomnienie wspaniałej siatkarki, jaką była Agata Mróz – Olszewska, oraz popularyzacja tej pięknej dyscypliny sportu wśród dzieci i młodzieży.

To sportowe wydarzenie, którego patronem medialnym jest także Telewizja Gawex, rozpoczęło się w piątek, 29 września o godzinie 18:00. Pierwszy mecz został rozegrany przez drużyny KS Pałac Bydgoszcz - ENEA PTPS Piła. Na wszystkie mecze wstęp jest bezpłatny. Uroczyste zakończenie turnieju przewidywane jest na niedzielę, 01.10.2017 g. 15:30.

Relacja z turnieju niebawem w TV GAWEX. Zapraszamy!

Galeria zdjęć do artykułu

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: