Koncert filharmonii, Energa Cup Bobolice i Dary Lasu - sprawdź weekendowe wydarzenia!

  • KW
  • 2017-09-29 11:27:19
Koncert filharmonii, Energa Cup Bobolice i Dary Lasu - sprawdź weekendowe wydarzenia!

Prezentujemy Państwu rozkład imprez, które będą miały miejsce w weekend 29 września - 1 października w Szczecinku i regionie. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z poniższymi propozycjami.

 

W dniach 29.09 – 01.10.2017 r. w Hali Widowiskowo – Sportowej przy ulicy Głowackiego 7 b-c w Bobolicach, odbędzie się V Turniej Piłki Siatkowej Kobiet ENERGA CUP – BOBOLICE 2017 pod honorowym patronatem Burmistrza Bobolic – Pani Mieczysławy Brzozy. W Turnieju tym wezmą udział cztery zespoły ORLEN LIGI KOBIET: WICEMISTRZ POLSKI – GROT BUDOWLANI ŁÓDŹ ,ENEA PTPS PIŁA, KS „PAŁAC” BYDGOSZCZ oraz LEGIONOVIA LEGIONOWO. Najważniejszą ideą przyświecającą turniejom siatkarskim w Bobolicach jest wspomnienie wspaniałej siatkarki, jaką była Agata Mróz – Olszewska oraz popularyzacja tej pięknej dyscypliny sportu wśród dzieci i młodzieży.


Zapraszamy na koncert w ramach SZCZECINECKIEJ MAŁEJ FILHARMONII. 29 września 2017 r. g. 17:00 sala kina "Wolność" w Szczecinku. Wystąpią: Elliptique Ensemble w składzie: Malwina Kotz - skrzypce, Piotr Kosarga - skrzypce, Danuta Kulisz - skrzypce, Marzena Malinowska - altowka oraz orkiestra smyczkowa Szkoły Muzycznej I i II st. w Szczecinku pod dyrekcją Tomasza Giłki.


"Dary Lasu" to impreza organizowana przez Regionalną Dyrekcję Lasów Państwowych w Szczecinku (jednostka wiodąca) wraz z partnerami: Urzędem Miasta Szczecinek, Starostwem Powiatowym w Szczecinku oraz Firmą KRONOSPAN. Termin imprezy został wyznaczony na dzień 30 września 2017 r. godz. 12.00 i wpisany do kalendarza imprez miasta Szczecinka. Przedsięwzięcie pn. „Dary Lasu" ma charakter wielowymiarowy. Miejsce imprezy – plac koncertowy OSiR.
Bądź na bieżąco z wydarzeniami, które odbywają się w Szczecinku i regionie! Odwiedzaj nasz IMPREZOWNIK pod adresem www.gawex.pl/kalendarium

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: