Sukcesy Klubu Strzeleckiego LOK Impuls Szczecinek

  • KW
  • 2017-09-27 09:18:07
Sukcesy Klubu Strzeleckiego LOK Impuls Szczecinek
  • Foto: Klub Strzelecki LOK Impuls Szczecinek

Coroczne mistrzostwa Zachodniopomorskiej Organizacji Ligi Obrony Kraju kategorii młodzieżowych w strzelaniach kulowych zgromadziły na starcie wielu strzelców z klubów całego województwa. Nie mogło tam również zabraknąć przedstawicieli Klubu Strzeleckiego LOK Impuls Szczecinek.

Niestety nie strzelaliśmy w pełnym składzie jako drużyna Klubu Impuls. Strzelając w trójkę od razu na starcie straciliśmy szanse na zajęcie czołowego miejsca na które liczyliśmy.
Nieźle za to wypadliśmy w klasyfikacji indywidualnej -
relacjonuje wydarzenie Paweł Szarkowski z Klubu Strzeleckiego LOK Impuls Szczecinek i dodaje, że Paweł Komperda nie miał sobie równych i wystrzelał pierwsze miejsce w pistolecie sportowym. Ewelina Arciuszkiewicz, najmłodsza zawodniczka konkursu, strzelając z karabinu uzyskała 139 pkt i uplasowała się na trzecim miejscu w kategorii dziewcząt. Wystrzelane przez Janusza Arciuszkiewicza 121 pkt wystarczyło na czwartą pozycję w kategorii chłopców. Szymon Gaczyński strzelał w kategorii juniorskiej, a zdobyte przez niego 153 pkt pozwoliły na zajęcie piątej lokaty.

Powoli kończy się czas popołudniowych treningów na strzelnicy kulowej. Od października klub zaprasza na treningi do hali Ślusarnia. Tam w poniedziałki oraz piątki w godzinach od 17:00 do 18:30 odbywały się będą ćwiczenia strzelania z broni pneumatycznej. Prowadzimy działalność związaną ze strzelectwem, które jest ciekawą i dającą wiele satysfakcji dziedziną sportu. Przystępując do nas nauczysz się bezpiecznego obchodzenia z bronią, celnego strzelania, a także przygotujemy Cię do wszystkich wymaganych prawem egzaminów, dzięki którym uzyskasz pozwolenie na broń. Zapraszamy do udziału w prowadzonych przez nas zajęciach - podsumowuje i zachęca Paweł Szarkowski.

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: