6227 złotych dla psiaka, któremu bestialsko obcięto uszy w Czaplinku!

  • KW
  • 2017-09-19 10:00:47
6227 złotych dla psiaka, któremu bestialsko obcięto uszy w Czaplinku!
  • Foto: Anna

Powracamy do tematu psiaka z Czaplinka, któremu sadysta bestialsko obciął uszy za pomocą tępego noża kuchennego. Trzy dni temu informowaliśmy Państwa o tym, że na portalu www.pomagam.pl udało się zebrać ponad 2 tysiące złotych na leczenie czworonoga. Dzisiaj kwota jest już trzy razy większa, bo wynosi 6227 złotych, a to wszystko dzięki ludziom dobrego serca.

Do tego bestialskiego czynu doszło 9 września w Czaplinku. Według informacji, które udało się pozyskać naszej redakcji, piesek zanim znalazł się w rękach 32-letniego sadysty, wcześniej uciekł od innej rodziny, która około pół roku temu przygarnęła go ze schroniska. Niestety zwierzę zostało schwytane przez mężczyznę, który następnie znęcał się nad nim. Z pewnością sprawa nie wyszłaby na jaw, gdyby nie policjanci - rano, o godzinie 5:00 32-latek był legitymowany przez funkcjonariuszy. Ponieważ nie posiadał przy sobie dokumentów, udali się do jego mieszkania. To, co tam zobaczyli można opisać jako rzeź, a pośród tego wszystkiego psiak z obciętymi uszami. 

Pies trafił do przytuliska dla zwierząt. Pogodny, żywy - tak opisuje go jego aktualna opiekunka Pani Ania, która bez wahania postanowiła się nim zająć. Jak zaznacza w rozmowie z nami, jest on pod opieką weterynaryjną i czuje się bardzo dobrze. Trzeba przyznać, że wiele osób zainteresowało się losem zwierzęcia przynosząc mu m.in. lekarstwa, albo wspomagając finansowo poprzez portal https://pomagam.pl/. Dzisiaj (19.09) zbiórka została zakończona przez organizatora Pana Marcina z pięknym wynikiem 6227 złotych.

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: