Weekendowy rozkład jazdy!

  • KW
  • 2017-09-15 11:27:58
Weekendowy rozkład jazdy!

Prezentujemy Państwu rozkład imprez, które będą miały miejsce w weekend 15-17 września w Szczecinku i regionie. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z poniższymi propozycjami.

Spotkanie autorskie z Marią Kądzielską redaktorką tygodnika Wprost, która jest autorką książki "Model".


16 września 2017 r., start: 8:00, hala przy ul. Wiatracznej "Międzynarodowy Turniej Oldboy Kobiet i Mężczyzn"


Starosta Szczecinecki Krzysztof Lis z Burmistrzem Miasta i Gminy Borne Sulinowo Renatą Pietkiewicz-Chmyłkowską i Zarządem Fundacji im. St. Karłowskiego w Juchowie serdecznie zapraszają mieszkańców powiatu szczecineckiego do udziału w Dożynkach Powiatowo-Gminnych, które w tym roku odbędą się 16 września, w miejscowości Juchowo na terenie Gminy Borne Sulinowo (boisko piłkarskie za szkołą). Obok wystawy rolniczo-ogrodniczo-gospodarczej organizatorzy zaplanowali szereg atrakcji, w tym m.in. stoiska z ekologiczną żywnością, wytwarzaną na terenie powiatu szczecineckiego, sprzętem rolniczym, rękodziełem, stoiska doradczo-konsultacyjne oraz degustacyjne.


W sobotę odbędzie się również otwarcie skateparku w Bobolicach. Z wydarzeniem związanych będzie wiele atrakcji.


W sobotę (16 wrzesień 2017) warto zajrzeć na Gryfcon 2017 odbywający się w CK ZAMEK w Szczecinku. Oprócz gier nieelektronicznych znajdziecie tam również salę multimedialną, a w niej stanowiska z retrosprzętem. 


Przygotuj się do Runmageddonu z największą polską drużyną biegów przeszkodowych! Husaria Race Team pokaże Ci, jak sprawnie pokonywać przeszkody i trenować do Runmageddonu! Weterani biegów przeszkodowych szykują dla Was mocne zaprawy na specjalnie przygotowanych torach przeszkód, na których sami ciężko trenują. Poznaj namiastkę Runmageddonu z Husarią.


Ogólnopolskie zakończenie sezonu motoryzacyjnego na lotnisku Wilcze Laski!


Impreza organizowana jest już po raz 12-ty, w ramach Cyklu Imprez Terenowych, przez Starostwo Powiatowe w Drawsku Pomorskim oraz Land Rover Club PL. Będzie to otwarty rajd drogami utwardzonymi, więc każdy posiadacz samochodu oraz ważnego prawa jazdy może wziąć w nim udział. Na trasie poruszamy się według roadbook`ów (książek z rozpisanymi najważniejszymi punktami zwrotnymi na mapie), które zapewnia Organizator.


Bądź na bieżąco z wydarzeniami, które odbywają się w Szczecinku i regionie! Odwiedzaj nasze KALENDARIUM WYDARZEŃ pod adresem www.gawex.pl/kalendarium

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: