Wyremontować szczecineckie starostwo chce tylko jedna firma

  • KW
  • 2017-08-25 14:52:17
Wyremontować szczecineckie starostwo chce tylko jedna firma
  • Foto: Starostwo Powiatowe Szczecinek, wizualizacja

Niedawno informowaliśmy Państwa o planowanym remoncie Starostwa Powiatowego w Szczecinku. Właśnie rozstrzygnięto przetarg na to zadanie i już wkrótce ruszą pierwsze prace remontowe. Jednym z ważniejszych elementów I etapu tego zadania ma być instalacja przeszklonej windy dla osób niepełnosprawnych.

O planach remontu szczecineckiego starostwa mówiło się od dawna, jednak zawsze inne sprawy były ważniejsze, a co za tym idzie, brakowało środków na podjęcie jakichkolwiek, nawet najmniejszych prac remontowych. Już niedługo ten stan rzeczy się zmieni. W tym roku udało się zapisać w budżecie kwotę na I etap renowacji obiektu przy ulicy 28 Lutego. Przetarg na to zadanie został ogłoszony 28 lipca bieżącego roku i zakończył się 24 sierpnia. Jak mówi nam Piotr Rozmus, rzecznik prasowy starostwa, do przetargu stanęła tylko jedna firma i to ona wykona remont. Mówimy tu o konsorcjum firm - firmie Dariusza Syczewskiego ze Szczecinka oraz firmie Budorama z Marcelina. Remont rozpocznie się od II piętra, obejmie toalety oraz półpiętro z sekretariatem i gabinetami starostów. Najważniejsza jest jednak budowa windy dla osób niepełnosprawnych - mówi nam rzecznik starostwa.

Zakończenie I etapu remontu Starostwa Powiatowego w Szczecinku przewidziane jest na 30 listopada bieżącego roku. Na realizację tego zadania przewidziano 700 tys. zł., natomiast koszt po przetargu to 632 833,00 zł brutto.

 

Wyremontować szczecineckie starostwo chce tylko jedna firma

Komentarze (2)

gość 2017-08-25 15:20

Remonty i remonty. Ludzie pracy nie mają Panie Starosto. Tak samo w gminie. Wójt z zastępcą lahe kładą na mieszkańców i dbają o swoich. Drogi dziurawe. Alkoholizm. Patologie. Narkomania. Niski poziom oświaty. Gdzie wy jesteście ja się pytam.

Gość 2017-08-27 09:15

Popieram przedmówcę!

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: