Szczecinecki Gryf na obozie w Wałczu

  • KW
  • 2017-08-25 11:13:12
Szczecinecki Gryf na obozie w Wałczu
  • Foto: MKS GRYF Szczecinek

Dziewczęta i chłopcy (33 osób) z MKS Gryf Szczecinek wzięli udział w VII Festiwalu Mini Piłki Siatkowej organizowanym przez UKS VOLLEY WAŁCZ, pod patronatem fundacji GLINKA ACADEMY.

Młodzi siatkarze i siatkarki przez 10 dni intensywnie trenowali i rozegrali wiele meczy w festiwalowej lidze mini siatkówki, przygotowując się do zbliżającego się sezonu 2017/2018. Wszyscy wspaniale się bawili na atrakcyjnych imprezach dodatkowych: spływ kajakowy, park linowy, wspólne tańce i zabawy. Kulminacją festiwalu był dzień z Małgorzatą Glinką-Mogentale. Pani Małgorzata odwiedziła Nas na treningu - co dla naszych zawodników było wspaniałym wydarzeniem. Tego dnia odbyły się pokazowe mecze mini siatkówki chłopców i dziewcząt, w których udział wzięli zawodnicy GRYFA - Jakub Woźniak i Cyprian Olejarczyk, a wśród dziewcząt Weronika Bączkiewicz (wybrani z ponad 200 uczestników festiwalu) - relacjonuje Magdalena Tomczak-Szybisty z MKS Gryf Szczecinek.

Na koniec dnia rozegrano mecz pokazowy piłki siatkowej pomiędzy trenerkami a trenerami. W składzie drużyny trenerek zagrała Małgorzata Glinka, a rozgrywającą była trenerka szczecineckiego klubu Dorota Gutowska.

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: