Za kilka dni szósta edycja Materiafest

  • KW
  • 2017-08-24 13:04:08
Za kilka dni szósta edycja Materiafest
  • Foto: TV Gawex

Już za niespełna dwa tygodnie w Szczecinku odbędzie się kolejna edycja festiwalu Materiafest. W tym roku na scenie zaprezentują się takie zespoły jak Behemoth, Riverside oraz Illusion. Tradycyjnie wystąpią także gospodarze imprezy, czyli zespół Materia. Bez wątpienia jest to jedno z najważniejszych wydarzeń dla fanów ciężkiego brzmienia w tej części Polski. To wszystko już 2 września na placu koncertowym przy ulicy Kołobrzeskiej. Dobra wiadomość jest taka, że bilety na wydarzenie są nadal dostępne.

Tegoroczna edycja Materiafestu pod wieloma względami jest wyjątkowa, nie tylko z powodu kontrowersji jakie wywołuje koncert zespołu Behemoth. W tym roku ranga imprezy znacznie wzrosła, zmieniła się również lokalizacja festiwalu. Do tej pory odbywał się on wieżą Bismarcka, w tym roku, ze względu na jej rozmiary, festiwal odbędzie się na placu  koncertowym na osiedlu Zachód. Mamy niespełna dwa tygodnie do pierwszych dźwięków ze sceny. Sprzedaż biletów uruchomiliśmy dwa miesiące temu (...) wynik sprzedaży to około 2 tysiące biletów - informuje nas Kamil Klimek, dyrektor Samorządowej Agencji Promocji i Kultury.

W tym roku na scenie Materiafest zaprezentują się takie zespoły jak Illusion, Riverside czy też samo gospodarze - zespół Materia. Jednak nie ma wątpliwości, że największym echem odbił się koncert kontrowersyjnej grupy Behemoth. Jest to magnesem, żeby przyjechać do Szczecinka i usłyszeć jedyny koncert w tym roku, w Polsce, grupy Behemoth. Warto też pamiętać o innych zespołach, które pojawią się na scenie. Legendarny zespół Illusion czy Riverside, który wraca na scenę po dłuższej przerwie - dodaje Kamil Klimek i przypomina również o supportach czyli o Materii, Retrospective, Spatial, KORONAL oraz holenderskiej grupie Shinigami.

30 sierpnia w Warszawie odbędzie się także konferencja prasowa dotycząca festiwalu z Adamem Nergalem Darskim oraz zespołem Riverside, którzy będą zachęcać do przyjazdu nad Trzesiecko. Bilety na festiwal Materiafest dostępne są w sieci salonów Empik, na stronach: www.kupbilecik.pl, www.ebilet.pl, www.ticketpro.pl oraz w kasie kina Wolność i Centrum Informacji Turystycznej w Szczecinku.

Za kilka dni szósta edycja Materiafest

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: