Kolejny samochód wpadł do szczecineckiej fontanny na placu Wolności

  • KW
  • 2017-08-15 10:38:08
Kolejny samochód wpadł do szczecineckiej fontanny na placu Wolności
  • Foto: TV Gawex

We wtorkowy poranek (15.08) po raz kolejny doszło do zdarzenia, że pod samochodem zarwały się płyty wodotrysków zlokalizowanych na placu Wolności. Tym razem był to pojazd Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej. Na miejscu pojawił się burmistrz Szczecinka ze swoim zastępcą oraz prezes PGK. Straż Miejska zabezpiecza teren. Przypomnijmy, dokładnie 14 lipca doszło do takiej samej sytuacji - samochód dostawczy wjechał w fontannę i ją zniszczył. Wówczas straty były mniejsze, teraz zarwało się aż kilkanaście płyt.

Galeria zdjęć do artykułu

Komentarze (7)

bodzio 2017-08-15 10:59

Ta fontanna i ten cały Pl. Wolności to wielki kicz za duże pieniądze.

Bobby 2017-08-15 11:33

HA HA:))) Kupa śmiechu z tą bulbo -fontanną:)))) Dobra, przyznajmy, że to dziadostwo i zróbmy porządną fontannę na środku placu, ale taką, żeby stała się symbolem miasta, skoro lubimy w Szczecinku fontanny np. jak di Trevi w Rzymie, czy Neptuna w Gdańsku. Oczywiście, nie chodzi mi o małpowanie tylko o format tego. Wtedy to będzie atrakcja turystyczna, zostanie na lata i będzie można to na widokówki wrzucić..Bo na razie to parodia i wyrzucanie pieniędzy, a skoro znajdują się pieniądze na ławeczki internetowe, Mysie Wyspy, monitory do muzeum, in vitro, palmy, kolorowe kruki i różne inne to może lepiej wydać na fontannę z prawdziwego zdarzenia, wyróżniającą to miasto na swój sposób. Jeśli stawiamy na turystykę i zrobimy cudo ludzie zaczną tu przyjeżdżać żeby zobaczyć cudo. Na to akurat warto wydać sporo. Można byłoby nawet spróbować zaprosić porządnych, znanych artystów i zrobić to z rozmachem. Tak turystycznie promują się najwięksi: np. Opera w Sydney. Każdy turysta który będzie jechał nad morze , zatrzyma się żeby zobaczyć tę słynną fontannę zrobioną przez znanego artystę i robiącą wrażenie. Bo to co zostało postawione na nikim nie robi wrażenia, bo podobnych fontann jest pełno w innych miastach.

Rumcajs 2017-08-15 12:36

Straż pożarna ze swoim ciężkim sprzętem nie ma szans na wjechanie.Porażka!!!!

Halina 2017-08-15 13:39

Samochody ciężarowe nie mogą jeździć po deptaku . To miejsce jest przeznaczone do spacerów. Kierowca powinien ponieść koszty naprawy, to inni by nie wjeżdżali.

andrzej702 2017-08-15 15:30

Witam - czy ktoś zapłaci za tą fuszerkę to jak sami piszecie drugi raz" fuszerka"

Mieszkaniec 2017-08-15 18:05

Panie Burmistrzu. Mam nadzieję, że wyciągnie Pan wnioski z tych zdarzeń i firmę, która odpowiada za tą fuszerke pociągnie do odpowiedzialności zanim wpadnie tam jedno z bawiących się tam dzieci i dojdzie do tragedii. Wtedy to już nie będzie takie "zabawne" tylko obciąży Pańskie sumienie. Bądź Polaku mądry przed szkodą.

ANDRZEJ 2017-08-18 11:43

Panie Burmistrzu jak już będzie pan to reklamował,To poproszę o zauważenie że tam i tak jest coś nie tak Przy działaniu fontanny nie ma pełnego jej zarysu,W moim rozumieniu cały prostokąt fontanny powinien być mokry a nie jest Po za tym tragedia woda z fontanny spływa na dalszą część placu,chyba nie chodziło panu o taki wygląd wizualny

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: