[FOTOGALERIA] IV Powiatowy Dzień Bliźniaka w Szczecinku

  • KW
  • 2017-08-11 10:06:32
[FOTOGALERIA] IV Powiatowy Dzień Bliźniaka w Szczecinku
  • Foto: TV Gawex

Wczoraj (10.08) w ogrodzie obok budynku Samorządowej Agencji Promocji i Kultury przy ulicy Kilińskiego, odbył się IV Powiatowy Dzień Bliźniaka. Dzieci mogły wziąć udział w wielu konkursach i zabawach przygotowanych przez animatorów. Nie zabrakło dmuchanego zamku, trampoliny i poczęstunku.

Kolejny dzień bliźniaka rozpoczął się o godzinie 16:00. Na miejsce wydarzenia ze swoimi rodzicami przybyły zarówno bliźnięta, jak i dzieci, które chciały ciekawie spędzić czas. Atrakcji jak zwykle było wiele. Przez kilka godzin wszyscy znakomicie się bawili biorąc udział w konkursach i zabawach. Każdego roku ideą imprezy jest zgromadzenie w jednym miejscu wszystkich bliźniąt z okolicy. I trzeba przyznać, że z roku na rok na imprezie pojawia się coraz więcej par bliźniaczych. Najwięcej par bliźniaczych było ze Szczecinka, ale pojawiły się także bliźniaki ze Stanów Zjednoczonych, Niemiec czy Danii.

Wszystkie dzieci mogły wziąć udział w wielu zabawach i konkursach zorganizowanych przez Akademię Rozrywki. Górowały jednak konkurencje przygotowane specjalnie dla bliźniaków. Cała impreza, podobnie jak jej poprzednie edycje, przebiegała w bardzo przyjaznej atmosferze. Dzieci bawiły się z uśmiechami na twarzach i było to kolejne potwierdzenie niezwykłej więzi łączącej osoby urodzone w jednym dniu.

Relacja z wydarzenia już dzisiaj (11.08) w serwisie informacyjnym Echa Dnia. Zapraszamy!

Galeria zdjęć do artykułu

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: