End of the Summer Hit Festival w Szczecinku odwołany!

  • KW
  • 2017-08-09 12:18:41
End of the Summer Hit Festival w Szczecinku odwołany!
  • Foto: TV Gawex

W tym roku nad Trzesieckiem zamiast festiwalu disco polo miała odbyć się plenerowa impreza taneczna ''End of the Summer'' transmitowana na żywo w Telewizji Polskiej. I choć umowa oraz wszelkie zobowiązania zostały już podpisane, niespełna miesiąc przed wydarzeniem okazuje się, że festiwal został odwołany.

Koncerty muzyki disco polo, które w ostatnich 3 latach organizowała stacja Polo TV, cieszyły się w Szczecinku ogromnym zainteresowaniem. W tym roku jednak miasto zaprzestało organizowania Polo Hit Festiwalu, zastępując go inną, taneczną imprezą organizowaną we współpracy z Telewizją Polską. Na scenie 1 września mieszkańcy Szczecinka mieli zobaczyć takie zespoły jak: Mr President, Stachursky, Fun Factory, Czerwone Gitary czy zespoły muzyki disco polo: Mig, Classic, After Party. Jak informuje nas Łukasz Koczan, zastępca dyrektora Samorządowej Agencji Promocji i Kultury impreza została odwołana. Niestety nie jesteśmy w stanie jako SAPiK i miasto podać przyczyny, dlaczego tak zdecydowała Telewizja Polska kilka tygodni przed imprezą. Jeszcze w piątek otrzymaliśmy wszystkie wytyczne co do promocji festiwalu. To było do południa, a po południu okazało się, że zarząd zrezygnował z imprezy - wyjaśnia Ł. Koczan.

Istotny w tej kwestii jest fakt, ze miasto Szczecinek nie poniesie z tego tytułu żadnych konsekwencji ani kosztów. Jak zapewnia jednak nasz rozmówca, Samorządowa Agencja Promocji i Kultury dokona wszelkich starań, aby w przyszłym roku tego typu lub podobna impreza odbyła się nad Trzesieckiem.

Komentarze (3)

ja 2017-08-09 22:21

Bo impreza nie w"pis"uje się w kanon. Niestety ani to prawe ani sprawiedliwe, zaprawdę powiadam Wam.

Nick 2017-08-10 19:02

Trzeba było władzo kochana nie palić świeczuszek pod sądem.

darba76 2017-09-01 08:24

Miasto miało do wyboru. Albo End of the Summer albo Behemoth. Nie można mieć wszystkiego

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: