Szczecineccy dziennikarze i specjaliści od wizerunku poprowadzą warsztaty dla NGO

  • KW
  • 2017-08-09 10:55:24
Szczecineccy dziennikarze i specjaliści od wizerunku poprowadzą warsztaty dla NGO
  • Foto: TV Gawex

Partnerstwo „Lokalnie Wspólnie” oraz przedstawiciele mediów zapraszają szczecineckich społeczników na cykl warsztatów „Zakręceni dla społeczności” – współpraca z mediami, promocja działań i budowa marki NGO.

Prowadzącymi będą wolontariusze specjaliści, czyli dziennikarze wszystkich lokalnych redakcji (z prasy, radia, telewizji oraz internetowych portali informacyjnych) oraz fachowcy od budowania marki. Wspólnie stworzyliśmy szkic 10 spotkań szkoleniowych zwiększających wiedzę i umiejętności współpracy z mediami oraz podnoszących skuteczność komunikowania.

Spotkania szkoleniowe będą odbywać się co tydzień, zawsze we wtorek od 17:00 do 18:45, od września do listopada. Każde z nich poprowadzi inny szczecinecki dziennikarz lub specjalista od budowania wizerunku. W każdym spotkaniu może wziąć udział maksymalnie 20 osób (po 1-2 osoby z każdej organizacji/grupy nieformalnej).

Cykl warsztatowy rozpocznie się od spotkania integracyjnego obu stron projektu, czyli specjalistów od mediów i specjalistów od działań społecznych. To, jak spotkanie przebiegnie, będzie zależało od każdego z nas. 5 września o 13:00 zostawiamy pracę w pracy, przynosimy gitary, śpiewniki, bębny, gumy do skakania, piłki. Przyjdźcie z własnymi propozycjami zabaw integracyjnych. Z naszej strony przygotujemy kiełbasę dla 30 uczestników i ognisko. Ucieszymy się, jeśli przyniesiecie sałatkę lub ciasto.

Prosimy o zgłoszenia na załączonym formularzu do 31 sierpnia 2017 r. na adres a.piskozub@mops.szczecinek.pl lub osobiście w sekretariacie MOPS. O zakwalifikowaniu decyduje kolejność zgłoszeń. Zakwalifikowane osoby zostaną poinformowane o miejscu pierwszego spotkania telefonicznie lub na e-mail 1 września 2017 r.

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: