[WIDEO] Szczecinecka Materia dała czadu na dużej scenie Woodstocku!

  • KW
  • 2017-08-04 14:12:36
[WIDEO] Szczecinecka Materia dała czadu na dużej scenie Woodstocku!
  • Foto: Materia FB

Zespół Materia ma już za sobą występ na dużej scenie Woodstocku, o który walczył przez kilka miesięcy poprzez internetowe głosowania w plebiscycie Złotego Bączka. Szczecineccy muzycy na scenie zaprezentowali się w pierwszy dzień festiwalu, 3 sierpnia o godzinie 16:50 i rozgrzali publiczność do czerwoności.

Od czasu jak okazało się, że wygraliśmy Złotego Bączka to stresowałem się do dzisiejszej próby, bo to dla nas szczególny moment, występ na Woodstocku - powiedział w wywiadzie dla Kręciołatv Michał Piesiak, członek zespołu Materia. Jak się okazuje stres i obawy muzyków przed tym, że coś mogło się nie udać były niepotrzebne, gdyż opinie osób, które uczestniczyły w koncercie w Kostrzyniu nad Odrą są tylko pozytywne. ''Było wyśmienicie'', ''Doskonały koncert'', ''Takiej energii dawno nie widziałem'' - to tylko kilka z opinii, jakie przeczytać można na facebookowym profilu zespołu.

Podczas koncertu Materia spotkała się również z Jurkiem Owsiakiem, który wręczył im wygraną statuetkę Złotego Bączka. Natomiast po koncercie muzycy spotkali się z fanami w namiocie Antyradia. Poniżej prezentujemy fragment wczorajszego występu.

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: