Tragiczny finał poszukiwań 25-latka, który zaginął po Sunrise Festiwal

  • KW
  • 2017-07-31 14:43:55
Tragiczny finał poszukiwań 25-latka, który zaginął po Sunrise Festiwal
  • Foto: www.e-kg.pl

25-letni mieszkaniec Kołobrzegu wybrał się w piątek (21 lipca) na piętnastą edycję Sunrise Festiwal. Ostatni raz na terenie imprezy był widziany około godziny 2:00. Od tamtego momentu nie nawiązywał kontaktu z rodziną i znajomymi, którzy postanowili wszelkimi sposobami szukać mężczyzny. Poszukiwania trwały kilkanaście dni. Niestety, z tragicznym finałem.

W poniedziałek (31.07) dokładnie w południe, w okolicach ''Morskiego Oka'' w Kołobrzegu zauważono ciało unoszące się na wodzie. Tym razem niestety alarm nie był fałszywy. Mężczyznę w wodzie zauważyli kołobrzescy ratownicy Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego. Jego ciało dryfowało kilkadziesiąt metrów od brzegu. Natychmiast wyciągnięto je na brzeg, a miejsce ogrodzono.

Po kilku minutach na miejscu pojawił się również prokurator i policyjni technicy. Jak poinformował portal e-kg.pl prokurator, ze wstępnych oględzin wynika, że jest to poszukiwany intensywnie od kliku dni 25-letni Krzysztof. Potwierdzili to członkowie rodziny. Prokurator zabezpieczył ciało, teraz będzie decydował o ewentualnej sekcji zwłok. Na razie jest zbyt wcześnie, aby mówić o przyczynach śmierci 25-latka.

Zdjęcia i informacja dzięki uprzejmości http://www.e-kg.pl

Tragiczny finał poszukiwań 25-latka, który zaginął po Sunrise Festiwal

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: