Imprezowy weekend! Sprawdź plan wydarzeń

  • KW
  • 2017-07-28 10:13:27
Imprezowy weekend! Sprawdź plan wydarzeń
  • Foto: organizatorzy

Przed nami ostatni, lipcowy weekend, podczas którego nie zabraknie różnorodnych wydarzeń organizowanych w Szczecinku i w okolicznych miejscowościach. Sprawdź, co przygotowano!

Pod koniec lipca (28-29) Czaplinek stanie się stolicą piosenki włoskiej, za sprawą II FESTIWALU SANREMO-CZAPLINEK! Na scenie czaplineckiego amfiteatru wystąpią wokaliści, którzy będą walczyć o tytuł laureata festiwalu. Zapraszamy zatem wszystkich chętnych do wzięcia udziału w festiwalowym konkursie wokalnym.Maraton przeprawowy Poland Trophy Super Challenge odbywa się już po raz drugi.Impreza składa się z: prologu, 6 etapów oraz imprez towarzyszących. Wakacyjny Maraton to nie tylko wyzwanie dla zawodników, sprzętu ale także niezapomniana atmosfera integracyjna.


Już w najbliższy weekend w Szczecinku odbędzie się III Dixie Rajd Old Mobile. Przeniesiemy się wtedy do lat 20/30-tych, spędzimy czas wśród niezwykłych, zabytkowych i kolekcjonerskich pojazdów, przy dźwiękach muzyki jazzowej!

 


 


Już 29 lipca będziemy wspólnie przywoływać lato podczas finałowego koncertu z okazji Dni Barwic. Na tegorocznej scenie zaprezentuje się wielu wykonawców. Gwiazdą tegorocznego wieczoru będzie zespół Long &Junior, który potrafi rozgrzać najbardziej zatwardziałych przeciwników tańca i dobrej zabawy. Ich przeboje "Kolorowa sukienka", "Tańcz tańcz tańcz" czy "Bądź moją królową" mają miliony odsłon na kanale youtube. W tym roku bawimy się pod hasłem Hawaii Party, w związku z czym na uczestników czeka wiele zaskakujących niespodzianek.


 


Burmistrz Białego Boru Paweł Mikołajewski oraz Białoborskie Centrum Kultury i Rekreacji serdecznie zapraszają mieszkańców Miasta i Gminy Biały Bór oraz mieszkańców powiatu szczecineckiego do udziału w imprezie: "Imieniny Białego Boru", która odbędzie się 29 lipca, w Białym Borze za budynkiem BCKiR. Podczas imprezy organizatorzy zaplanowali wiele atrakcji, w tym m.in. gry i zabawy dla dzieci i młodzieży, lunapark, stoiska gastronomiczne oraz handlowe. Imprezę uświetnią występy tj.: Kris Talizman oraz Shymi.


Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: