ZGM-TBS wybuduje blok przy ulicy Polnej

  • KW
  • 2017-07-26 12:13:49
ZGM-TBS wybuduje blok przy ulicy Polnej
  • Foto: TV Gawex

Szczecinecka Spółka ZGM-TBS jest w posiadaniu dokumentacji projektowej na nowy budynek. To drugi etap inwestycji realizowanej przy ulicy Polnej. Pierwszy etap zakładał przebudowę i oddanie do użytku byłego koszarowca, w którym na początku 2017 roku zamieszkało 25 rodzin. Teraz spółka planuje wybudowanie kolejnego obiektu w tej samej okolicy.

Przypomnijmy, na początku bieżącego roku został oddany do użytku i zasiedlony były koszarowiec zlokalizowany na przeciwko Komendy Powiatowej Policji, przy ulicy Polnej. Jak zaznacza prezes spółki ZGM-TBS Tomasz Wełk, nowy blok powstanie tuż obok i będzie składał się z czterech kondygnacji i 30 lokali mieszkalnych, w tym 2 lokale jednopokojowe, 18 lokali dwupokojowych, 9 lokali trzypokojowych i jeden lokal czteropokojowy.

Łączna powierzchnia budynku to ponad 1800m2. Aktualnie Zakład Gospodarki Mieszkaniowej pracuje nad montażem finansowym, który powstać ma do końca bieżącego roku. Wraz z realizacją inwestycji planowane jest również zagospodarowanie terenu, 6 garażami, miejscami postojowymi czy terenami zielonymi. Realizacja tej inwestycji mieszkalnej rozpocznie się najprawdopodobniej w 2018 roku. 

ZGM-TBS wybuduje blok przy ulicy Polnej

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: