6 nietrzeźwych kierowców i marihuana - tygodniowe podsumowanie policji

  • KW
  • 2017-07-25 12:42:47
6 nietrzeźwych kierowców i marihuana - tygodniowe podsumowanie policji
  • Foto: TV Gawex

Za nami kolejny tydzień pracy szczecineckich mundurowych. Zdecydowanie upłynął on pod znakiem nietrzeźwych kierujących, których zatrzymano aż 6.

Jak podaje sierż. Ewa Żaglewska z Komendy Powiatowej Policji w Szczecinku, w sam weekend zatrzymano pięciu pijanych kierowców. Niechlubnym rekordzistą okazał się 31-letni mieszkaniec gminy Grzmiąca poruszający się rowerem. Został on zatrzymany do kontroli przez policjantów z posterunku w Barwicach. W chwili badania mężczyzna miał ponad 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu - informuje nasza rozmówczyni. Rowerzysta za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

Kolejny pijany kierowca to 57-latek jadący samochodem marki Mazda. Podczas kontroli drogowej okazało się, że porusza się pod wpływem alkoholu, a w chwili badania miał ponad 2 promile w organizmie.

W minionym tygodniu szczecineccy policjanci zatrzymali jedną osobę, która miała przy sobie środki odurzające w postaci marihuany. Zatrzymany mężczyzna za przestępstwo odpowie przed sądem. Grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności -  podsumowuje sierż. Ewa Żaglewska.

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: