Ray Wilson, spektakl ''Uratuj słoneczko'' oraz ArtPiknik Band

  • KW
  • 2017-07-23 13:12:14
Ray Wilson, spektakl ''Uratuj słoneczko'' oraz ArtPiknik Band
  • Foto: TV Gawex

Drugi dzień Art Pikniku za nami. Na mieszkańców, turystów i gości czekało ponownie wiele kulturalnych wydarzeń, w tym koncert Raya Wilsona, byłego wokalisty grupy Genesis.

Sobotnie wydarzenia zainaugurował Piknik Księżnej Jadwigi zorganizowany na terenie przy Muzeum Regionalnym w Szczecinku. Pisaliśmy o tym w artykule: [FOTOGALERIA] Piknik Księżnej Jadwigi w Muzeum Regionalnym w Szczecinku

Popołudniowe wydarzenia festiwalu rozpoczęły się od spektaklu w wykonaniu Teatru Pławna 9 ''Uratuj słoneczko''. Następnie na scenę przy CK Zamek weszła grupa z Irlandii Velvet Alibi, która zagrała kilka rockowych utworów. Zaraz po nich przyszedł czas na sześcioosobowy zespół z Brighton Free Dub Press. Grupa zagrała utwory utrzymane w klimacie dub, hip-hopu, reggae i ska. 

To jeszcze nie wszystko, gdyż kolejno zagrał ArtPiknik Band. Energiczny występ został doskonale przyjęty przez licznie zgromadzoną publiczność. Tym razem wraz z bandem, który tworzą szczecineccy muzycy oraz zaprzyjaźnieni artyści, zaśpiewała Małgorzata Ostrowska oraz zagrał gitarzysta Piotr Zander. 

Głównym punktem drugiego dnia festiwalu był występ Raya Wilsona, byłego wokalisty grupy Genesis. Publiczność ciepło i z entuzjazmem przywitała muzyka, który zaserwował im trwający prawie dwie godziny występ. 

Zapraszamy do galerii zdjęć z wydarzeń!

Galeria zdjęć do artykułu

Komentarze (2)

mini 2017-07-23 21:48

A w Bornym Suliniwie w piatek,i w sobote byla bardzo ciekawa ,i bardzo fajna nocna impreza organizowana przez mlodych ludzi, i dzici boreńskie -lato w teatrze....o tym ani słowa, zero relacji...ale jakichś starych ptysi promujecie.kogo ten wilson ,ktory na pewno nie małą kasę przytulił interesuje ???

MAXI 2017-07-24 17:59

Mnie interesuje akurat, w kółko serwuje się to samo badziewie , facet zagrał genialnie, na żywo brzmi bardzo dobrze, wręcz nie wiem czy ktoś na tym poziomie tu wróci kiedykolwiek, więc ptyś to nie był a raczej "truskawka na torcie" (lepiej więcej Hajty a mniej hejtu:) zresztą zobacz mini sam

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: