Budowa nowej siedziby Nadleśnictwa Szczecinek dobiega końca

  • KW
  • 2017-07-21 10:55:49
Budowa nowej siedziby Nadleśnictwa Szczecinek dobiega końca
  • Foto: TV Gawex

Pod koniec marca 2016 roku na skrzyżowaniu ulic Polnej i Myśliwskiej ruszyła budowa nowej siedziby Nadleśnictwa Szczecinek. Po ponad roku budowa dobiega końca, a aktualnie trwają prace wykończeniowe, których finał zaplanowany jest na koniec bieżącego roku. Także minionej nocy od godziny 21:00 po raz pierwszy rozświetlił się logotyp nadleśnictwa na nowym budynku.

Budynek jest dwukondygnacyjnym biurowcem, łamanym na kształt litery „L”. Został wykonany w technologii tradycyjnej – prosta konstrukcja i architektura. Są w nim przewidziane pomieszczenia administracyjno-biurowe, socjalne, sanitarne oraz zaplecze techniczne. W pobliżu nie zabrakło także garaży na samochody służbowe nadleśnictwa. Zagospodarowanie terenu wokół biurowca również zostało rozplanowane - niebawem mają pojawić się nowe nasadzenia oraz wyznaczony teren parkingowy. Siedziba Nadleśnictwa Szczecinek została już ogrodzona płotem.

Wewnątrz natomiast trwają prace wykończeniowe, które potrwać mają do końca bieżącego roku. Kolejno przyjdzie czas na umeblowanie i przeprowadzkę - te etapy zaplanowano na początek 2018 roku.

Budowa nowej siedziby Nadleśnictwa Szczecinek dobiega końca

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: