Szczecinecki Weekend Biegowy po raz trzeci - zapisy trwają

  • KW
  • 2017-07-21 07:18:06
Szczecinecki Weekend Biegowy po raz trzeci - zapisy trwają
  • Foto: Tegoroczny medal / www.rozbiegany.szczecinek.pl

To już ostatnie dni otwartej rejestracji elektronicznej do trzeciej edycji Szczecineckiego Weekendu Biegowego i ostatnie przygotowania organizacyjne. Napięcie i adrenalina wzrastają z dnia na dzień, zwłaszcza wśród uczestników biegów. W tym roku święto biegaczy odbędzie się w dniach 5-6 sierpnia.

Najważniejsza część Szczecineckiego Weekendu Biegowego zaplanowana jest na niedzielę, 6 sierpnia. Równo o godzinie 9:00 wystartuje, po raz trzeci w historii Szczecinka, maraton. Tradycyjnie organizatorzy zaplanowali oprócz ponad 42-kilometrowej wyprawy jeden bieg na 15 kilometrów, który wystartuje razem z maratonem. Maratończycy przebiegną dookoła trzy razy jezioro Trzesiecko, natomiast biegacze na dystansie 15 km, jeden raz.

Sobota (5 sierpnia) upłynie pod znakiem kolejnego biegu Parkrun, marszu Nordic Walking, a także biegów dziecięcych i młodzieżowych z podziałem na grupy wiekowe, zorganizowanych na trasie Parkrun Szczecinek w Parku Miejskim. Oprócz tego, wieczorem, bo o godzinie 18:00 odbędzie się pasta party, losowanie nagród (dla uczestników Parkrun i marszu Nordic Walking, biegów dziecięcych i młodzieżowych ) oraz koncert na terenie OSiR w Szczecinku.

Każdy z uczestników biegów głównych, bez względu na wynik, nie wyjedzie ze Szczecinka z pustymi rękoma. Organizatorzy weekendu biegowego zadbali o zestawy startowe, medale oraz nagrody rzeczowe.

Zapisy elektroniczne na bieg przyjmowane są do 23 lipca. Istnieje również możliwość rejestracji w biurze zawodów w dniach 5-6 sierpnia.

Szczecinecki Weekend Biegowy po raz trzeci - zapisy trwają

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: